Kell a púder!

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3 g   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Kellapudershop.hu-n 3900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2017. február 10.

Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Kellapudershop.hu, 3900 Ft

Fényezd fel vele arccsontjaidat, vagy használd több rétegben pirosítóként, hiszen ez egy multifunkcionális darab, ráadásul egy tégely akár évekig is kitart.

Ár: 3900 Ft , Eladó: Kellapudershop.hu
Fizetés: személyes átvétel, MPL futárszolgálat, Pick Pack Pont, Szállítás:utánvétel, előre utalás, készpénz

anneshirley

2019. október 27.

Mivel eléggé fehér a bőröm, ezért a legvilágosabb árnyalatot ajánlották, de nagyon nem az én színem, egyszerűen koszosnak nézett ki tőle az arcom. Többféle módszerrel próbálkoztam, hogy kellemesebbé tegyem az összhatást, de az eredmény mindig olyan lett, mintha a Nyomorultak musicalhez csináltam volna magamnak színpadi sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Szanszi

2019. április 6.

Micsoda? Hogy én ide még nem írtam véleményt???
Egyszerűen imádom! Szerintem már megvan 1 éve és majdnem mindennapi használat mellett megvan még több mint a fele. Nagyon kényes vagyok bronzosítók terén, rajtam valahogy az összes olyan sárga. De ez a KAP nagyon természetes, tartós szinte egybeolvad a bőrrel. Lassan be kell szereznem egy utánpótlást, nem szeretnék már mást használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Micsoda? Hogy én ide még nem írtam véleményt???

florika11

2016. december 7.

Múlt héten vettem a púder pénteken, ahol Gabi nagyon készséges volt és segítőkész. Hófehér bőrűként végül a középső árnyalatot hoztam haza, amitől eleinte tartottam is egy picit, hogy sötét lesz majd, de csak leheletnyit használok belőle, arccsontra vagy bronzosítóként, próbáltam már szemhéjra és egész arcra is, mindenhogy gyönyörű! Multifunkciós darab, hihetetlenül jó minőségű, ahogy a többi termék is, amit megtapogattam, és külön öröm, hogy magyar céget támogatunk a vásárlással! Bátran ajánlom mindenkinek ezt a kis multifunkciós bronzosítót és azt is, hogy látogassatok el Gabihoz megnézegetni a többi terméket is, érdemes! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

telelle

2016. április 14.

Az első bronzosítóm, és szerintem sokáig elég is lesz, de hogy ez milyen gyönyörű... egyszerűen imádom, tényleg kicsit olyan, mintha napon lettem volna, ad egy egészséges fényt és színt ami magamtól nem jön (nem nagyon barnulok, de nem is erőltetem). Pirosítónak is nagyon szép, erről tényleg csak ömlengeni tudok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

mstindigo

2014. október 2.

Gyönyörű ez a bronzosító, csodás fénye van, és fehér bőrre is bátran meg lehet venni, mert nincs narancs árnyalata, és nagyon jól építhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

lide81

2014. szeptember 13.

Púder pénteken kaptam ajándékba a Summer Glow árnyalatú termékmintát, ami pigmentáltsága és mennyisége miatt egy évre is elég lesz. :) Leheletnyi is elég belőle,, csodás fénye van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.