Kell a púder!

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,9 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2019. április 29.

Kiszerelés:   5,9 ml

"Folyékony hidratáló korrektor. Pillekönnyű a textúrája mégis eltünteti a fáradtság nyomait. Rétegezhető, elképesztően pici mennyiség is elég belőle! Vigyázat: a kevesebb, több "elmélet" erre a termékünkre különösen érvényes!"

Ár: 3000 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Használt, Helyszín: Dömös, fizetés: Fox

Lencseee

2020. február 26.

UPDATE: elhasználtam és a használat közben meglett az a technika, amivel én ezt gyönyörűen eldolgoztam és egész nap tartott. És meg vagyok győzve, megy az 5 csillag, mert én ezt akcióban újraveszem, de már párossával;-) Gratula KAP! És köszönöm, hogy jó szájízzel vehetek igényes és klassz magyar sminkterméket, mert felveszi a versenyt a külföldiekkel, vagy inkább írom azt, versenyben van azokkal;-)

Haaat, a leiras alapjan, en nem.azt kaptam, ami itt le van irva...nem pillekonnyu, hanem kifejezetten testes, mint a shapetape...eszembe sem jut retegezni, mert akkor gyakorlatilag vakolat lesz a szemem alatt... nedves beautyblenderrel gyorsan kell eldolgozni, mert egyebkent vege... mindezek ellenere, vagy ezekkel egyutt, kozelit a shapetapehez, de azert nem egyenerteku. Elfedo korrektornak szuper, de mindennapi hasznalatra sok lehet. Szamomra ugy mukodik a legjobban, ha alapozo ala viszem fel és mindehhez blendert hasznalok, igy 4,5 az ertekelesem. Az ara az eros tenyezo itt is, mint minden KAP termeknel es valahogy meg mindig nem vagyok meggyozve rola, hogy az arral azonos minoseget kapok-e...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

szannamari85

2020. február 21.

Életemben ilyen sűrű állagú korrektorral nem volt dolgom (Tarte shape tape ehhez képest kutyafüle). Először majdnem agyvérzést kaptam, hogy úristen... mégis egy ilyen testes, sűrű korrektor hogyan fog kinézni a szemem alatt??? Nagyon kevés kell belőle, szuperül fed, tartós, nem ül be a ráncokba, tökéletes még 30+ bőrre is. Én egy picit felpöttyözök a szemem alá, ecsettel eldolgozom, majd az ujjaimmal átszaladok rajta és gyönyörű a végeredmény. Nincs rajtam egy tonna korrektor, mégis el van tüntetve a karikám... 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

ágica

2019. december 6.

A legerősebb korrektor, amit eddig hétköznapi használatra vettem. Nagyon pigmentált, kevés fényvisszaverő pigmenttel, és matt, de nem száraz hatással. Ez egyrészt előny, mert bőrhibákra és szem alá is használható, kis előkészítéssel, viszont nagyon könnyű túl sokat felvinni, a rétegezés szerintem sok lenne, max fotózásra, alkalmakra, vagy sok "takargatnivaló" (pl. tetoválás) esetén ajánlott. Külön köszönet az extra világos legvilágosabb árnyalatért, én vörös hajú hófehérkeként eddig nem találkoztam olyan korrektorral, ami ízlésesen világosabb egy picit a bőrömnél, annyira, hogy kiemelése is használható legyen. A korrektor egész nap tart, még melegben is. Az adag nekem kb nyár óta megvan, és még kb mindennapos használat mellett is gyakorlatilag tele van, így az ár-érték aránya is teljesen rendben van számomra.
Negatívumok közé sorolnám az enyhe szárító hatást, amit alapos hidratálással lehet ellensúlyozni. Én még csak 22 éves vagyok, de néha így is hajlamos kiemelni egy-egy finomabb vonalat, ráncot, vízhiányt, viszont primerrel és a mennyiség kontrollálásával nekem ez is orvosolható volt, viszont ez nem egy hidratáló, könnyű korrektor, a leírással ellentétben. Eldolgozása ecsettel esélytelen, inkább az ujjak melege, vagy egy nedves szivacs ajánlott, utóbbit én nem kedvelem.
Mindent egybevetve leginkább 4,5*-ra értékelném, de mivel jobb alternatívát eddig nem találtam, ezért megkapja az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Phytantriol, Caprylyl Glycol