Kell a púder!

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2016. október 28.

Kiszerelés:   3,4 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5590 Ft

A luxury rúzsok gazdag textúrájuknak köszönhetően krémesen ápolják az ajkakat, miközben egy rétegben tökéletes fedést nyújtanak.

• Krémes finish
  • Gazdagon pigmentált
  • Tökéletes fedés
  • Hylauronsav, illepi vaj, sea vaj, jojoba olaj
  • Antioxidánsokat tartalmaz: A, C és E vitaminok
  • Sem a terméket, sem az összetevőket nem tesztelik állatokon
  • Nem vegán, mert tartalmaz méhviaszt
[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2016 október

Ár: 5590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5000 Ft , Eladó: zsofula
Állapot: Érintetlen, vadonat új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy banki utalást követően postával, Foxposttal
Kell A Púder! Luxury Rúzs-some like it hot
Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: Veronikakrisztina
Állapot: Új,dobozában, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Banki utalással
Lencseee

2019. január 27.

Kellemes viselet, szepen terul, de, amit a sok blogger zeng rola, az nalam nem ervenyesul. Nem tartosabb, mint barmilyen ruzsom....sajnos. magyar buszkeseg, de nekem ez akkor is csak negy csillag. (Azert a szinte apropenzen rendelt colourpop ruzsaim sokkal-sokkal tartosabbak.) Kb. Mac minoseg, amelyek kozul a sotetebb szinek rajtam tartosabbak. Megerte kiprobalni, de nem fogom lecserelni a kollekciomat KAP-ra...sajnos🙄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Anheszenamon

2018. július 2.

Pink truffle árnyalatban van meg. Szép szín, eszméletlenül pigmentált, krémes. Kellemes, kényelmes viselet, nagyon szeretem. Ahogy a Luxury mattnál is említettem, úgy itt is azt gondolom, hogy az ára kissé borsosabb, nem egy drogériás ár, de nagyon jó minőséget kapunk cserébe. Abszolút ajánlom annak aki még nem próbálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

mstindigo

2017. június 12.

Ildi vagyok, rúzsfüggő. Ha csak egyetlen sminkterméket kenhetnék magamra, az rúzs lenne. :-D Imádom, általában csak korrektor, pirosító és rúzs a sminkem. Vannak elvárások, de ez abszolút hozza. Nagyon szép fényes a finishe, igazi klasszikus rúzs formula, klasszikus finishsel. Egyáltalán nem szárít, hanem inkább hidratál, ehhez képest pedig nagyon tartós, pár órát simán kibír igazítás nélkül.
Klasszikus rúzs pártiaknak szívből ajánlom a KAP rúzsokat, csodás, rendkívül pigmentált rúzsok rengeteg gyönyörű színben. Árérték arányban is nagyon megéri, a gyönyörű fém csomagolás mellett a belbecs is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

szisz216

2017. június 11.

Ez számomra a nagy betűs RÚZS!
Csak jókat tudok róla elmondani!
20% kedvezménnyel szereztem be a Latte árnyalatot,ami ahogy korábban írták tényleg egy csodálatos őszi árnyalat,de teljes áron is megéri!Biztos,hogy beszerzek még 1-2 árnyalatot,mert őszig nem bírom ki! :)
Ha valaki prémium rúzst keres,bátran ajánlom!
Szerintem jobban megéri
mint pl egy Mac rúzs! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Ez számomra a nagy betűs RÚZS!
Csak jókat tudok róla elmondani!
Ha valaki prémium rúzst keres,bátran ajánlom!
Szerintem jobban megéri
mint pl egy Mac rúzs! :)

zalla

2017. április 17.

Nehezen találok arra szavakat, milyen jó ez a termék! A Pink Truffle árnyalatot választottam ki Gabi segítségével. Elsőre elég semmilyennek találtam, nem gondoltam, hogy ez nekem jól fog állni, de feltéve nagyon szép volt az eredmény. Nagyon pigmentált, ennek ellenére az állaga nagyon krémes. Akinek hozzám hasonlóan egész évben cserepesek az ajkai, megmentőként fog erre a termékre tekinteni, mert ez a rúzs tényleg hidratál... Ennek megfelelően nagyon kellemes viselet, de kicsit el tud mászni. Nem is extrém tartós, de az ivást egész jól bírja, egyenletesen kopik. Az ára szerintem teljesen korrekt ilyen minőségért. Ha nagyon keresnem kell a negatívumot, akkor az illatát mondanám (nem a kedvencem, de semmiképpen sem sem olyan, ami bárkit is elijesztene a vásárlástól).
Személy szerint le vagyok nyűgözve, mióta megvan ezt és a matt társát használom felváltva (pedig nemrég szereztem be a Bitetól rúzsokat, azok se kispályások!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Kodi

2016. december 3.

Black Fridaykor gondoltam meglepem magam vele. A Joy színt választottam, olyan szépeket írtatok róla, csak jól állhat nekem is. Valóban nagyon szép árnyalat, a Maybelline régi rúzsai között volt egy Wine on Ice árnyalat, engem arra emlékeztet, csak az a különbség, hogy a Joy nem gyöngyházas. Szofisztikált szín, nem brutál korallos pink, bárkinek jól áll. Igen jó minőségű rúzs, a formula azért annyira nem különleges, kb. egy Maybelline-nel áll egy gyékényen, attól viszont kicsit drágább. A külalak nagyon szép, egyszerű fekete, high-endre hajaz, ami mégsem tetszik a külcsínben, hogy a hatalmas fehér lógó kissé gagyi hatást kelt, lerombolja a fekete eleganciát. Meglepődtem, hogy USA gyártmány, valamiért azt gondoltam, hogy a magyar ipart támogatom a megvásárlásával, de még mindig jobb, mintha kínai lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

sandor_zsofia

2016. október 25.

Plum Royale boldog tulajdonosa vagyok, és csak annyit tudok rá mondani, hogy WOW.
A RÚZS, minden tekintetben. Fantasztikusan tartós, csodásan hidratál, észvesztően intenzív.
Mindenképpen be fogom szerezni egy pár testvérét is! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Mindenképpen be fogom szerezni egy pár testvérét is! :)

wishes

2016. október 16.

Megint abban a kivételezett helyzetben voltam, hogy már fél évvel a bevezetés előtt elkezdtem tesztelgetni a KAP újdonságokat, és úgy örülök, hogy VÉGRE kaphatóak lettek ezek a csodás rúzsok! :) Nekem ebből a finisből a Joy és a Paprika a kedvencem, előbbi az eddigi legszebb, legelegánsabb, legnőiesebb pink rúzsom, utóbbi pedig egy gyönyörű sötét, meleg piros, ami nem csak a bőrömhöz, de a vörösesbarnás hajamhoz is nagyon passzol. A rúzs maga tényleg nagyon szép letisztult, jól pigmentált, fincsi krémes érzetű és viszonylag tartós is (a matt formula azért ebben erősebb, ez alá felfér azért egy szájkontúrceruza), egyedül a kicsit műanyagos szaguk, ami annyira nem gyerebe, igaz, szerencsére hamar elillan. Summa summarum, szerintem nagyon jól sikerültek, és szépek, különlegesek a színek, minden gyűjtemény szép kis darabja lehet 1-1 KAP szépség (ja és a matt formulát is érdemes végigmazsolázni, nekem ott a Marilyn a kedvenc).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

micirpicir

2016. október 15.

Joyyyyyyyyy. Ez a rúzs tele van életörömmel. Nagyon vidám, nagyon telített rózsás árnyalat, krémes textúrával. Tartósnak is mondanán, rajtam 4 órát bírt ki, ez nálam már jónak számít. És nem szárít. Csomagolása egyszerű, letisztult. Összességében a színválasztékot keveslem, nekem a nagyon nude, és szélsőséges szinek nem állnak jól. Megéri az árát. Hajrá Gabi!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

2016. október 11.

Pink Truffle árnyalatot szereztem be, nagyon szép MLBB szín, nem feltűnő mégis megszépíti az embert. A mattokhoz képest kicsit krémesebb, és kevésbé tartós (de még így is tartósnak mondom). Nagyon jól pigmentált, jó a fedése, egyenletesen kopik, nem áll össze a barázdákban, és abszolút nem szárít. Nekem a matt változat picit jobban bejön, de ez is egyértelműen 5 csillagos rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Folic Acid, Ascorbyl Palmitate

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0