Kell a púder!

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szannamari85, Módosítva: 2019. május 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Eltávolítja a sminket, tisztitja az arcot és a szemkörnyéket. Formulája nagyon kíméletes, hidratáló, alkohol -és illatanyagmentes. Egyszerre tisztítja, hidratálja és nyugtatja a bőrt az aloe vera és a panthenol segítségével. Nem igényel lemosást, mégsem hagy ragacsos érzetet.

kecskesszuszu17

2019. november 11.

Csak az utántöltőt vettem meg, és jó döntés volt, mert bár szerettem volna szeretni, de annyira nekem nem jött be. Nekem nem szedi le szépen a sminkemet, és ami nagyon bosszant, hogy a textilkorongokat, amiket vattakorong helyett használok nagyon nehezen veszik fel, és ez csak ezzel a micellás vízzel gond, viszont így sokszor pocsékba megy egy csomó, mert lefolyik a korongról. Ez viszont egy ilyen árú terméknél nekem nagy negatívum. Örülök, hogy kipróbáltam, de sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

skin

2019. június 11.

Egyet kell értenem az előttem szólóval. Lehet,hogy valaki szereti ,de van ennél jobb micellásvíz olcsóbb kategóriában is és a Biodermát nem előzte meg nálam. Én is csak az utántöltőt vásároltam meg és akciósan mert szerintem nagyon túlárazott termék. A vízálló szempillaspirált csak szétmázolta de nem hozta le. Nem tudom miért ,de engem kicsit csípett is ,amit egy micellásvíz esetében nem vártam volna . Elvileg fent is hagyható,de nekem le kellett mosni mert ragadtam tőle. Elhasználom ,de nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 11.

szannamari85

2019. május 24.

Jaj olyan nehéz ez, mert imádom a KAP-ot, de ez valahogy nekem nem jött be annyira, hogy leváltsam a Bioderma rózsaszín kupakos micellás vizét. A bőrömön egy ragacsos érzetet hagy, amit nem szeretek, és ha nem használok tonikot utána minimálisan húzódik az arcbőröm. Egyébként szépen tisztít, ezzel nincs is gond, csak az érzés...
Nagyon nagyon drága szerintem főleg az üveges kiszerelés, így csak utántöltőt vettem meg, azt is csak akciósan. Nem fogom újravenni, maradok a Biodermánál, olcsóbb is és számomra jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.