Kemon

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2017. június 9.

Kategória:   Hajformázók

Gumihatású tincselválasztás és forma meghatározás! A zselé alakítható állagához társul a viasz fixáló ereje. Ideális, hogy sűrűséget, tartást és flexibilitást adjon a frizurának. Nem zsírosítja a hajat, nem hagy maradékanyagot, vízben oldódik.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bokihugi

2012. július 30.

A fodrásznál mindig őt kérem a hajamra. Erősebb a Flexy Gum-tól. Buliba eredményes hatást lehet elérni vele, de hétköznapokra nekem sok. Nincs olyan erős, mint a zselé, de nem is az. :)
Illata a másiknak jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 30.

Illata a másiknak jobb.