Kent

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szépítő eszközök

Nagyméretű, ovális fejű, gumipárnás hajkefe természetes fekete sörtékkel és nejlonszálakkal. Tökéletes a félhosszú és hosszú hajhoz. A gömbvégű, speciális nejlonszálak áthatolva a sűrű hajon, masszírozzák a fejbőrt.

Ladies Finest: Ezt a hajkefét kézzel készítették Angliában válogatott természetes sörtéből. A különlegesen kialakított sörték a fésülködés közben gyengéden masszírozzák a fejbőrt, serkentve annak vérkeringését, ragyogóvá teszik a hajat és megtisztítják a rárakodott szennyeződésektől. A több mint 200 éves tapasztalat és a Királyi Címer a garancia a legkiválóbb angol minőségre.

Vanília

2015. június 15.

Hosszú évek óta megvan és nagyon szeretem. Könnyen tisztítható a kis fésűvel, amit hozzá adnak, természetesek a sörtéi, tényleg nem húzza és fényesíti a hajat, szóval ideális. Ráadásul amikor régebben póthajam volt, ezzel úgy fésülködtem, mintha csak a saját hajam lett volna a fejemen.Szerintem még hosszú ideig elkísér a kis hajkefe (nekem a legkisebb méretben van meg - amikor megvettem, bizonytalan is voltam, hogy nem túl kicsi-e, de bőven elég normál hajra a kisebb méret), elnyűhetetlennek tűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 15.

Sofia1976

2014. október 11.

nekem a vásárlás után kb 2 hónappal elszakadt a piros bőr rész és használhatatlan lett. 10.000ft volt. így bátran mondhatom hogy nem akkora minőség mint hirdetik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

babyface

2014. augusztus 25.

már az idejét sem tudom mióta vágyom egy kent kefére... és most már végre az enyém. :) gondoltam ha lúd legyen kövér és a legdrágább kézzel készítettet vettem meg. minden 'penny'-t megér, mert ég és föld a különbség a 'mezei' kefe és közte. :) a hajam csak úgy ragyog tőle, nem száll össze vissza, szép, rendezett. pedig aztán az én loboncommal nem egyszerű az élet... :) érdemes a hajfeke-tisztítós változatot venni, mert így rendszeres karbantartással örök életre szól (ha csak nem töröd össze) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.