Kent

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2013. június 14.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Fog- és szájápolók

Speciális fogkefe az érzékeny ínyűeknek. A fogkefe szuperpuha borzszőr sörtéje alaposan tisztít, mégis a lehető legkíméletesebb az ínnyel.

juditkaa70

2015. december 20.

Rendszeresen rendelem,illetve ha Pesten járok vásárolok 2-3 db.-ot. Nagyon,de nagyon szeretem. Az első pár használatnál kicsit hullik a szőre,utána ez megáll. kicsit kellemtlen érzés,de átvészelhető! Ettől függetlenül Imádom! Nappalra ezt használom,lefekvés előtt meg a Braun szájápolási szettemet. szájzuhany,nyelvtisztító,fogköz tisztító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 20.

Sofia1976

2014. október 11.

a sörtéje hullik és undorító mikor lenyeled a borz szőrt.... mi van ezekkel a kent eszközökkel? hulladékok vagy hibás széria jött magyarba?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

hajasbaba

2014. augusztus 25.

Az első használat előtt meghúzogattam a szálakat, hogy ami ki akar hullani, az majd ne a számba landoljon, azonban 2-3 szál még így is kihullik az első és második használatkor... Érezhető a különbség a szintetikus fogkefékhez képest. Nekem egyáltalán nem sérti az ínyem, sőt nekem már túl puha... Szívem szerint a klasszik Kent fogkefét használnám, de elvből nem vagyok hajlandó 7200 forintot kiadni kéthavonta egy fogkeféért.... így marad ez, szintetikus sörtékhez képest jobb.

up: Nem nem és még sem. 2 hét használat után "összerasztásodott" a sörték töve... Kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

babyface

2014. augusztus 10.

először elég para volt belegondolni, hogy most borzszőrrel fogok fogat mosni :) miután túl tettem magam rajta az első sokk azért ért, mert sajnos első alkalommal kihullik pár szál, ami elég kellemetlen érzés (én már majdnem öklendeztem) de ha mindezt túléled konstatálod, hogy tényleg ég és föld a szintetikus és természetes sörte közötti különbség. későbbi használatnál szerencsére már nem hullik viszont mivel egy elég masszív fogkeféről beszélünk nekem hajlamos felsérteni az ínyemet. az ára elég barátságos ezért mindenképp érdemes vele tenni egy próbát, a kezdeti 'nehézségek' miatt azonban csak négy csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.