Kent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2013. december 23.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szépítő eszközök

Nagyméretű, modern hajkefe bükkfából, csúszásgátló gumibetétekkel. Ideális a félhosszú és hosszú haj ápolására. A természetes sörte megtisztítja és ragyogóvá teszi a hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Oila

2023. március 4.

Nem az első Kent hajkefém, ellenben a legolcsóbb ezek közül nekem. Mégis, messze ez a leggyengédebb a hajamhoz, nem tölti fel, fényessé, simává teszi, esti hajápoláshoz és reggeli frizurakészítéshez egyaránt tökéletes. Mindezt úgy, hogy árban még akár alatta is marad más, felkapott, de semmire sem jó vagy akár kifejezetten hajkárosító hajkefék áránál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 4.

bugosgizi

2015. november 22.

Ajándékba kaptam régebben ezt a kefét a derékig érő hajamhoz. Sajnos nagyon nem vált be. Két használat után már lezsírosította a hajam. Részben az volt a gond hogy nem tudtam megfelelően kitisztítani... Pedig nagy reményeket fűztem én is hozzá hogy ezzel majd kezelhetőbb lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

szambi

2014. február 9.

Ez a hajkefe szinte már meghatóan gyengéd a hajhoz. Tényleg prémium termék, még itt írás közben is elismerően bólogatok. Szerintem abszolút megéri beruházni rá.
Azért gumis a párnája, mert ezzel hajápoló olajokat meg egyebeket is a hajba lehet fésülni. Így könnyebb ugyebár tisztítani utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

szerpentin_b

2013. december 23.

Nem rossz bár nekem kicsit hosszabb szálú sörték lennének valók a hajamhoz. A fogása kényelmes és úgy összességében egy jól eltalált kis dolog ez. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

gabbica

2013. december 17.

A fodrászom javasolta, hogy a vékonyszálú hajamhoz jobb lenne valódi vaddisznószőr kefét használnom. Hosszas utánajárás után döntöttem emellett a márka mellett. Egy alap darabot vettem meg és imádom! sose gondoltam h ennyi különbség lehet hajkefe és hajkefe között... eddig ez a legjobb amit valaha használtam, gyönyörű fényes lesz tőle a hajam, kevésbé töredezik, és finoman masszírozza a fejbőrömet fésülködéskor! Azóta, hogy megvan, az összes barátnőm ilyet kap ajándékba tőlem :) ennek a típusnak a sörtéi gumipárnában vannak elhelyezve, a következő beruházásom egy sima fából és szőrből készült kombo lesz, állítólag az még jobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 17.