Kent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2013. december 23.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szépítő eszközök

Nagyméretű, modern hajkefe bükkfából, csúszásgátló gumibetétekkel. Ideális a félhosszú és hosszú haj ápolására. A természetes sörte megtisztítja és ragyogóvá teszi a hajat.

bugosgizi

2015. november 22.

Ajándékba kaptam régebben ezt a kefét a derékig érő hajamhoz. Sajnos nagyon nem vált be. Két használat után már lezsírosította a hajam. Részben az volt a gond hogy nem tudtam megfelelően kitisztítani... Pedig nagy reményeket fűztem én is hozzá hogy ezzel majd kezelhetőbb lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

szambi

2014. február 9.

Ez a hajkefe szinte már meghatóan gyengéd a hajhoz. Tényleg prémium termék, még itt írás közben is elismerően bólogatok. Szerintem abszolút megéri beruházni rá.
Azért gumis a párnája, mert ezzel hajápoló olajokat meg egyebeket is a hajba lehet fésülni. Így könnyebb ugyebár tisztítani utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

szerpentin_b

2013. december 23.

Nem rossz bár nekem kicsit hosszabb szálú sörték lennének valók a hajamhoz. A fogása kényelmes és úgy összességében egy jól eltalált kis dolog ez. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

gabbica

2013. december 17.

A fodrászom javasolta, hogy a vékonyszálú hajamhoz jobb lenne valódi vaddisznószőr kefét használnom. Hosszas utánajárás után döntöttem emellett a márka mellett. Egy alap darabot vettem meg és imádom! sose gondoltam h ennyi különbség lehet hajkefe és hajkefe között... eddig ez a legjobb amit valaha használtam, gyönyörű fényes lesz tőle a hajam, kevésbé töredezik, és finoman masszírozza a fejbőrömet fésülködéskor! Azóta, hogy megvan, az összes barátnőm ilyet kap ajándékba tőlem :) ennek a típusnak a sörtéi gumipárnában vannak elhelyezve, a következő beruházásom egy sima fából és szőrből készült kombo lesz, állítólag az még jobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 17.