Kent

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. április 24.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A híres Kent borotvaszappan minőségi bükkfa tartóban. Pillanatok alatt nagyszerű állagú habot képez, gyengéden, természetes lanolinnal ápolja az arcbőrt, mely bársonyosan puha marad borotválkozás után.

A szappan visszafogott fougére (páfrányos) illattal bír: pacsuli levendulával, fenyővel és szegfűszeggel, fűszeres szerecsendió, cédrus, szantálfa, vanília és mósusz alapon.