Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatösszetevők: keserűnarancs, grapefruit, kardamon, ribizli, gardénia, rózsa, cédrus, pézsma

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

galagonyanya

2014. június 16.

Suombaton Müllerben megillatoltam - alaposan befújtam vele a bal alkarom (a jobb karom a sima Amour-é volt), kissé valóban emlékeztet az Amour-ra, de sokkal könnyedebb, virágosabb, és legalább olyan tartós. Van benne valami összetevő, amelyet nem kedvelek, ezért nem adok neki öt pontot, de a sima Amour-nál különbnek tartom ennek ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 16.