Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bélabá, az összetevőket feltöltötte: Myrkky, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

nyuszo

2018. szeptember 6.

Még finomabb, mint az anyaillat, édesebb, krémesebb….mandulás-vaníliás, bújós púder illat! Ő már kifejezetten téli, kasmír sálas, szállingózó hópihés, melengető csoda....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Kedi81

2018. február 1.

Kicsit féltem tőle,így ismeretlenül,mivel a sima Flower-rel vallatni lehetne annyira utálom,de a sok jó vélemény hatására meg mert már nem nagyon lehet beszerezni és hajtott a kíváncsiság,így egy kis fújóst megkockáztattam belőle-köszi ezúton is Katának:-)))
Elsőre nagyon hasonlított a sima Flower-hez,meg is ijedtem,viszont ma kipróbáltam nyakon,na így már egész más,eszméletlen tartós,egész nap éreztem,és igaz,hogy ott van az anyaillat,de nem annyira intenzíven,hogy zavarjon,mert mellette a mandula-vanília kombináció olyan összehangoltan,krémesen érezhető,hogy valami eszméletlen finom,beleszerettem,sajnálom,hogy már nem kapható,most van megint egy olyan illatom,amit imádok,de spórolhatok vele,mert nem tudom beszerezni üvegesben,így sajnálom elhasználni:-(((
Megkapja tőlem a maximális csillagot,nagyon szépen összehangolt,extra tartós illat,igazi meglepetés volt!!! :-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 1.

zuzmano

2016. december 9.

Számomra Ő az igazi púder bomba. Nagyon hatásos pont ahogy szeretem. Vélhetőleg rajtam a krémes púderes összetevők hatnak mert mindenhól megjegyzik hogy tudják az előbb ott voltam.... hihetetlen pedig reggel két finom spricc nem több volt mit magamra fújtam. Eredeti mutter kenzo csak a vége felé érezhető. Kicsit olajos maga a parfüm ezért ruhára én nem fújom. Ha púderes pofont akarsz adni csak őt ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 9.

illatvarázs*

2016. november 13.

Rajtam nagyon más, mint a sima Flower. Ez nem fojtogató, púderes virág, hanem csak enyhén púderes, főként ibolyás-mandulás-vaníliás melengető illat. Már-már gourmand finomság. A vanília hangsúlyos, de nem émelyítően, hanem puhán. Van az illatban valami balzsamos melegség is. Essen már a hó, és csak ezt fogom fújni! Ez a legjobb Flower. Kár, hogy már szinte beszerezhetetlen. Az új Kenzo L'Elixir is ott van a nyomában, de vannak kilométer távolságok:-)
(A véleményem nem a Satin spray olajos verziórol írtam, hanem a sima, piros üveges Le Parfum-ről.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

galagonyanya

2016. február 5.

Szeretem a Kenzo Flower családot (a flanker kifejezés valahogy nem áll a számra) és a Le Parfum különösen kedves nekem. Ahogy testvérének, az Elixírnek is van egy "hasonmása" egy másik illatházból, úgy ennek is: olyan, mintha az anyaillatba a Guerlain-ház L'Instant Magic Elixir-jét csepegtették volna... mennyei kombináció, a Flower édességét ellensúlyozza a Magic puha mandulás felhője, isteni finom. Azt hiszem, mindent elmondtam - még csak annyit, a pokolban külön üstöt terveznék azok számára, akik az ilyen csodálatos illatok gyártását és forgalmazását beszüntetik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

Picieri

2014. szeptember 1.

Akciósan jutottam hozzá egy 50ml-es csodához. Ugyan az elején mindig az eau toiletet szaglásztam és megijedtem, hogy ez más lesz. Tudom, hogy a parfum sokkal intenzívebb, mint a toilet, de bevállaltam a parfümöt, holott azt előtte nem nagyon szaglásztam. Valóban egy kicsit más az elején, de amint eltűnik a fej illat, már marad is a régi. Nekem pipacsos, elegáns illat. Nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Bélabá

2013. október 23.

2003-ban került ez a finomság az üzletek polcaira. Számomra a Flower-ek sorában ő a legviselhetőbb. Mandulás, vaníliás illat, amihez nagyon szépen társul az ibolya.. Levett a lábamról, köszönet érte barátnőmnek :-) Illata hosszan tart és nem tolakodik be az ajtón előttem. Az állaga kissé olajos, de épp csak annyira, hogy a bőr azonnal egyesülni tudjon vele. Egész nap bátran viselhető még munkahelyen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 23.

Emolliensek: Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Citral, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Methyl 2-Octynoate