Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lauran, Módosítva: 2013. szeptember 9.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: fás-aromás

Összetevők: bazsalikom, menta, bors, vetiver, rozmaring, cédrus,

Ár: 1200 Ft, 2000 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Laci

2014. június 9.

Jajj ez nekem nagyon nagyon igen. Imádom a Kenzokat, a Homme mellett ez a másik nagy kedvencem. Ebben nem érezni, hogy parfümben fürdött a viselője, de mégis körülveszi egy egyedi, fás-aromás illat. Kezdetben a bazsalikom fűszeres zamata a menta frissességével és a bors pikantériájával egészül ki, de percek múlva átlényegül egy kifinomult fás, szappanos, férfias tisztaságillattá, mely szerintem nagyon elegáns, sikkes, bársonyosan puha érzetet kelt. Egyik mániám, hogy illatokhoz hírességeket kapcsolok, akikhez el tudnám képzelni. Nos, én hatalmas Josh Groban rajongó vagyok, ha meghallom a hangját végem van, filmszakadás, jöhet meteor, 10 csapás, kikapcsolok, nem érdekel más. Nekem ez az ő illata. Elegáns, nem hivalkodó, de lehetetlen nem észrevenni, az üveg színe barna, az illat is egy bársonyos alkotás. Ezek a jelzők mind illenek a hangjára. Szerintem ő is imádná ezt. Ti szeretitek a Boisée Kenzot? Én oda vagyok érte.
Update: Nos, már használom egy ideje, szépségét rajtam a melegben mutatta meg leginkább, elképesztően egyedi és különleges természetközeli illat. Tartósabb is most, imádom viselni, annyira kifinomult. Még mindig érzem ezt a Josh dolgot, egyre jobban. Rajta ez félelmetes lehetne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 9.

lauran

2013. szeptember 2.

Páromnak kerestem fás parfümöt. Csodálatos alkotásra találtam, elegáns és kortalan, fiatalok és idősebbek is használhatják. Nagyon jó a tartóssága és a fás jegyek igencsak elegánsan bontakoznak ki, a Kenzotól jól megszokott tartóssággal társulva. Különleges alkotás, a túlságosan sportos-nappali és machosan büdös alkotások közepette viselője kifinomultnak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.