Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lauran, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Megjelenés éve: 2014

Illatcsalád: fás-aromás

Illatösszetevők: grapefruit, kardamom, koriander, muskátli, üröm, mangó, tonkabab, vetiver, guaiac fa

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Laci

2014. május 5.

Nem igazán tetszik, pár hete szagoltam, de annyira csalódtam, hogy véleményre sem futotta. Lehet, hogy többet vártam a Pour Homme és a Boisée zsenialítása után, de ez egy kókuszkás, édeskés, könnyed illatocska lett. Ha kókusz, akkor Avon Today For Men, csalódás a Night nekem. Megosztó lesz biztos, látszik is, Medora 5 csillag, nekem 1. Van ilyen. :) Medora ajánlom a Hemingway-t kipróbálni Neroliban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 5.

lauran

2014. május 5.

Sajnos, nem lesz a polcunkon, pedig férfiillatban Kenzo-rajongók vagyunk. Kókuszt és még sok más gyümölcsöt érzek, nem eléggé fás, nem eléggé fűszeres, és meglátásomban simán uniszex, ha nem egyenest női illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 5.