Kérastase

Ár:   12 500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2015. december 7.

Ár:   12 500 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Parfümözött olaj a haj célzott szépségéért

• A világhírű parfümériák egyik legismertebb képviselője által tervezve: Alberto Morillas (Ő tervezte az Armani, Kenzo és Bulgari parfümöket is.)
  • Intenzíven és hosszantartóan táplálja a hajszálakat. Lágy, érzéki illatot kölcsönöz a hajnak.

Ár: 10.000 Ft , Eladó: Sv
Állapot: Vadonatúj, bontatlan fóliában, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, személyes átvétel
Cyntia99

2019. október 10.

Nem olcso, de nagyon negeri az arat. Hosszu pothajam van es majdnem egy evig eleg volt igy is:) Csodasan szeppe es illatossa teszi a hajat es ami a legfontosabb, h az napokig szep marad:) Nem kell 2 nap mulva ujra mosni, mint a tobbi hajapolo olaj utan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

laracroft

2019. július 30.

Senkinek ne vérezzen érte a szíve. Pontosan annyit tud, mint a drogériás verziók, se többet, se kevesebbet. Így viszont igencsak túlárazott terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Zsolt8912

2019. március 21.

A Kerastase termékeit nagyon megszerettem, lassan egy éve használom őket. Nemrég fogyott el az Elixir Ultime olaj és valami mást is szerettem volna kipróbálni. Fodrászom ajánlotta ezt az olajat, mivel tudja, hogy szeretem a finom illatokat és ez a termék is meggyőzött. Borsos ár, de úgy néz ki a hajam, mintha minden nap a fodrásztól jönnék ki. Illata tényleg elvarázsol és nem tolakodó kicsit sem, textúrája lágy-selymes, nem ragad. Hajra kenés után picit várni kell vele, de egy könnyed fésülés után máris ragyog az egész hajam! Ha göndören, ha vasaltan hordom, szembetűnő mindkettőnél a változás! Ismerőseim és kollégáim sokszor kérdezik, hogy mi a titkom és nagyon jó büszkélkedni a termékkel, csakis ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

nellik

2018. október 24.

Itt vettem krémmánián ezt a csodás illatú olajat. Két-három pumpányit szoktam a hajamra tenni reggel, és hosszú órákon át lehet érezni az illatát, mintha parfüm lenne. 😊
Pihe-puha lesz tőle a haj, szépen fénylik.
Alapvetően inkább az illata miatt éri meg megvenni, mert ápolásban más olaj is tudja hozni ugyanezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Pihe-puha lesz tőle a haj, szépen fénylik.

Fruzsika941210

2017. december 23.

Megvettem a sampont és a pakolast így gondoltam ezt is ki kell próbálni hogy tökéletes legyen a hatás :) hajmosas után teszek torolkozo száraz hajra két részre osztom a hajam és mindkét oldalra egy-egy pumpanyit :) aztán reggelente egy nagyon keveset vigyázni kell vele nehogy zsíros hatást keltsen.Az illata alom és nekem gyönyörű ragyogó hajat varázsol :) egyenlőre imádom 🤗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

yokkoa

2017. augusztus 2.

Ezt nem is értem hogy gondolták. Szilikont tizedennyiért is kap az ember!!!!! SEMMIRE nem jó. Átmenetileg (értsd: max 2 óra) teszi szebbé a hajat, aztán szárít. Iszonyú drága, és totális pénzkidobás. A flakonon ráadásul el sem lehet olvasni az összetevőket, mert csak valami távol-keleti kriksz-krakszokkal van ráírva. De így már értem, miért nem ér semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

nikosz90

2017. június 28.

Én elég pórul jártam vele. :( Az én hajammal abszolút nem csinál semmit. Ha keveset, ha egy kicsit többet, ha sokat teszek a hajamra akkor sem. Ilyet még egy hajolajnál sem tapasztaltam. Illetve igazság szerint, mintha kicsit szárítaná is a hajvégeimet. Lehet velem van a gond, de nekem még az illata sem tetszik. Nem nekem lett kitalálva, az biztos. Egy fodrász tukmálta rám. Azt mondta az én hajamra ez biztos nagyon jó lesz. (Göndör, száraz, vékony szálú hajam van). Nézegettem a Kérastase egyéb termékeit is a polcokon, és találtam olyat, ami véleményem szerintem inkább lett volna az én hajamra való, de mivel ez volt a drágább, és gondolom jutalékos rendszerben dolgozott a hölgy, így mindenáron ezt akarta nekem eladni. Ügyes volt, mert sikerült is neki. Legközelebb inkább a megérzéseimre hallgatok! :) Azért kap 2 csillagot, mert nem vagyok benne biztos, hogy az én hajtípusomra lett kitalálva, (bár a fodrász állítása szerintem abszolút arra lett). Szóval lehet, hogy másnak jó, például az előttem szólónak is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Tuborella

2016. május 17.

Egy éve használom ezt az olajat. Sötétbarnából lettem szőkés barna mindössze 7 óra alatt és ezért vettem meg. Hihetetlen, de egészségesebb a hajam mióta le lett szívva és szerintem ez ennek az olajnak is köszönhető. Az előtt kb. 6 hetente vágattam a végét, most pedig 6 havonta kell. Nem töredezik a hajam mióta ezt használom. Az illata is elég jó, bár mások jobban oda vannak érte, mint én. Ezen felül nem tapasztaltam, hogy jobban szírosodna tőle a hajam. Csupán akkor kell gyekrebban mosnom, ha reggel - este használom. Nagyon jó termék, egy dolog miatt nme tudom sajnos többet vásárolni: Áttértem állatkísérlet mentes termékekre, és mivel a L'oreal leányvállalata, sajnos tesztelnek állatokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Hidratálók: Dimethiconol, Jasminum Officinale (Jasmine) Oil