Kérastase

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvi, Módosítva: 2012. október 12.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Gyenge, károsult hajra.

Kiszerelés: 6x15 ml

szilvi

2012. november 13.

3 hetes kúra, nagyon szépen rendbe teszi a száraz, töredezett hajat. Az állaga nagyon jó, az illata az mesés. A hajhullást nem állítja meg, de fényessé teszi a hajat és nagyon jól hidratálja. Az ára miatt nem venném újra, mert szerintem egy jó pakolás, ami 200 ml és ugyanennyibe kerül vagy még olcsóbb, sokkal jobban megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.