Kerosene

Ár:   $140   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eletszinei, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   $140
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenés éve: 2013

Illatjegyek: Earl Grey tea, citrom, bergamott, méz, tonkabab, karamell, vanília, édes ostya

eletszinei

2017. október 30.

Nagyon-nagyon.
Rajtam majdnem teljesen Casamorati Lira, csak kicsit jobban odamondja.
Telt, mély, édes, és a citrom (bár nem szeretem a citrusos illatokat!) isteni. Hullámokban bukkan elő a karamelles édességből.
Megvételén gondolkozom, csak nem tudom, kell-e ennyire gourmand cucc nekem.

Most ismerkedem a márkával, amit még kipróbáltam, az a Black Vines. Ha valaki szereti a szinte maróan fahájas illatot, annak telitalálat! Nagyon különleges, rajtam csípős fahéj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 30.

Nagyon-nagyon.
Rajtam majdnem teljesen Casamorati Lira, csak kicsit jobban odamondja.
Megvételén gondolkozom, csak nem tudom, kell-e ennyire gourmand cucc nekem.