Kevin Murphy

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

Textúra spray tengerparti frizurához

Készítsen magának „egy nap a tengerparton” frizurát ezzel az illatos, volumennövelő, tengerparti haj spray-vel. Méz, citrus és mandarin teszi ezt a spray-t elengedhetetlenné a szexi, rendetlen hajú szörföző lányok és fiúk számára.

A története:

Mivel gyakran dolgozom hosszabb hajjal, és a textúra olyan fontos manapság, egy olyan termékre volt szükségem, amit beleépíthettem a hajba. Arra jutottam, hogy hajba permetezhető termékekre van szükségem, főleg, mivel azok olyan könnyen alkalmazhatók! A különböző állagú termékek különböző alkalmazást igényelnek. A gélek nagyszerűen használhatók rövid hajhoz, azonban vékonyszálú vagy hosszú haj esetében egy kicsit ragadóssá tehetik a frizurát. A HAIR.RESORT.SPRAY abból az igényből született, hogy a frizura gyorsan elkészíthető legyen, amihez úgy éreztem, hogy egy finom permetre van szükségem, amelynél a termék olyan, mintha a haj része lenne. A HAIR. RESORT.SPRAY részben alapozó, részben finish termék. Használható nedves hajra volumennövelés céljából, majd felvihető finish termékként, hogy a hajnak textúrát adjon és hatására a haj dúsabbnak tűnjön, anélkül, hogy a hajvégek összetapadnának vagy összeragadnának. A hővédelem tényleg fontos, és a HAIR.RESORT.SPRAY 220°C-ig védelmet nyújt a hajnak

•     Súlytalan textúranövelő
  •     Szörföző kinézetet ad
  •     Nem-aeroszolos tengerparti haj spray
  •     Lágy természetes textúra

gaimanna

2017. augusztus 7.

Vállig érő, egyenes, vékonyszálú, formázást nem jól toleráló hajam van. Májusban próbáltam ki a fodrászom jóvoltából ezt a sprayt, és mivel másnap is tartott a hullámos haj, nagy örömömben be is szereztem.

Nagyon finom illata van, és valóban hullámosít-kócosít, ha hagyom magától megszáradni, de azért amikor a fodrász szárította tárcsás hajszárítóval, lényegesen jobban nézett ki. Mivel a fodrász azt mondta, hőre aktiválódik, szárítva is kipróbáltam, de valahogy nem sikerült reprodukálnom az eredményt.

Összetapasztja a hajam, ragacsos érzete van, és megváltozik az esése is, "egyben marad", és kicsit zsírosnak is néz ki. Lehet, hogy ez az igazi beach style, de nekem a Balea hasonló termékének a hatása jobban bejön, hát még az ára!

Mindent összevetve nem egy olyan rossz termék, de hozzáértést igényel, valamint a ragacsosság, és főleg az ára miatt (7000 Ft - viszonyításképp: a Balea 500, de drogériás egyéb cuccok is 1500-2000 Ft körül mozognak) garantáltan nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20, Triethanolamine
Fényvédők: Titanium Dioxide (Nano)/ Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Polysorbate 20, Triethanolamine
Illatanyagok: Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Parfum / Fragrance, Limonene, Coumarin
Színezékek: Iron Oxides

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.