Kevin Murphy

Ár:   8499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A KILLER.CURLS egy hajban hagyható pakolás mely előhívja a göndör fürtöket és eltünteti a szöszös hajszálakat.  Hat féle Ausztrál gyümölcs kivonatot tartalmaz, illetve bergamot gyümölcs olajat, görögdinnye és aloe vera kivonatot.

Alkalmazása: Vizes hajra vigyél fel a hajmennyiségnek megfelelő adagot, majd hagyd megszáradni, vagy szárítsd meg közepes fokozaton a hajszárítoddal.

rockroka

2019. január 28.

Eddig Motion Lotiont használtam a göndör/hullámos vékonyszálú hajamra, azt is eléggé szerettem a Hair resort után (az nagyon szárított és kibonthatatlanná tette a hajam), de szerettem volna valami újat kipróbálni. Még csak egyszer használtam, de nagyon szép rendezett fürtjeim lettek, talán kevesebb frizz-zel, mint a lotionnél. Az illata határozottan jobb, sokáig érezni. Kíváncsi vagyok, hogy hosszú távon is beválik-e. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3