Kevin Murphy

Ár:   8499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Csúcstechnológiát alkalmazó, papayából és ananászból kinyert enzimeket és zöldborsó fehérjét tartalmazó termék, puhává teszi és újraépíti a sérült hajat. Aminosavak, mint az arginin és a lizin, a hajszerkezet javításának alapkövei, segítik újjáépíteni és helyreállítani a haj rugalmasságát és szerkezetét.

Kedi81

2020. július 14.

Sziasztok!
Én is segítséget szeretnék kérni,az normális,hogy az állaga olyan szinte,mint a víz,vagy hibás terméket fogtam ki?
Most használtam először én azt hittem olyan,mint egy pakolás,hogy sűrűbb,de nagyon híg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

Sziasztok!

juhanoemiii

2020. április 25.

Nagyon jól bevált pakolás és sampon kombináció együtt. Festett szőke hajra must have. Nem mindennapi hajmosáshoz ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

Fruzsika941210

2020. április 20.

Megy rá az 5csillag .Elosszor is jól ki kell mosni azoknak ajánlom akik sűrűn mosnak hajat én heti kétszer vasárnap sampon balzsam esetleg pakolas csütörtökön viszont csak ezt teszem rá hamarabb zsirosabb lesz tőle mint ha rendesen mosom de nem kell sokáig bibelodni a sampon balzsammal ugyanis ez 2in1 remelem helyre teszi a száraz hajam idáig nagyon megvagyok vele elegedve :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Hettii

2018. október 16.

A legjobb hajpakolás a töredezésre hajlamos hajúak számára! A párom fodrász, ő lepett meg a 200 ml-es kiszereléssel, nekem pedig annyira bevált, hogy megvettem a literes kiadását. A hajamat nagyon puhává, fényessé és meglepően erőssé tette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

BarbaraKantor

2016. november 27.

Fodrászom ajánlotta, én pedig hosszú évek óta hiszek neki. Igen kevés is elegedő belőle és akár egy-egy hajmostás is kiváltható ezzel. Arra viszont érdemes ügyelni, hogy ne kerüljön belőle a szájra, mert kissé fura, amolyan zsibbasztó hatása van - bár azért túlélhető minden további nélkül.Ajánlani tudom festett és igénybevett hajra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 27.

Hidratálók: Glycerin, Butyloctanol
Vitaminok: Panthenol

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.