Kevin Murphy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 12.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

2020-ban megújult összetétel!

Ez a hajlakk erős, súlytalan, hosszan tartó tartást ad. Hidrolizált búza proteineket, természetes illóolajokat tartalmaz és UV védelmet biztosít a tartós hajszín érdekében. Az erős tartást adó formázó gyanta intenzív tartást és memóriát biztosít, amely kiválóan ellenáll a magas páratartalomnak, és a hajat könnyen fésülhetővé teszi. A SESSION.SPRAY alacsony VOC tartalmú CFC mentes hajlakk.

Agnessa

2016. augusztus 8.

Átlagos...sajnos....többet reméltem tőle!

Update: Először rossz véleménnyel voltam róla, aztán kiderült, hogy azért, mert nem jól használtam...fontos, hogy jó távolról permetezzük a hajra és ne túl sokat!Így szuper lesz! :))) Nagyon tartóssá teszi a frizurát és szerintem nagyon jó, hogy kifésülhető szépen. Nem hagy maga után maradványokat, és nem is ragad hál'isten!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Átlagos...sajnos....többet reméltem tőle!

Antioxidánsok: Triethyl Citrate