Kevin Murphy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

Erős tartású finish hajlakk

Ez a hajlakk erős, súlytalan, hosszan tartó tartást ad. Hidrolizált búza proteineket, természetes illóolajokat tartalmaz és UV védelmet biztosít a tartós hajszín érdekében. Az erős tartást adó formázó gyanta intenzív tartást és memóriát biztosít, amely kiválóan ellenáll a magas páratartalomnak, és a hajat könnyen fésülhetővé teszi. A SESSION.SPRAY alacsony VOC tartalmú CFC mentes hajlakk.

A története:
A hajlakk egy ikon, és főszerepet játszik a frizurakészítésben. Sohasem szerettem igazán használni, addig, amíg lehetőség nem adódott arra, hogy létrehozzam a saját hajlakkomat. Olyan valódi hajlakkot akartam létrehozni, amit bizalommal lehet használni. Mivel ez egy gyanta formula, várni kell egy pár másodpercet arra, hogy megkössön. Egy kicsit nedvesebb formula, mivel olyan rugalmas finish lakkot akartam, ami több ragyogást ad, mint egy hajfény termék. Azt akartam, hogy a frizura tartson, de ne legyen teljesen merev. Ez egy új generációs hajlakk, amelyhez olyan súlytalan gyantát használtunk, ami fényes ragyogást és nagyobb rugalmasságot ad, helyettesíti a hajfény spray-ket, nem válik le rétegesen és nem olajos. A SESSION.SPRAY nagyszerű választás környezetvédelmi szempontból is.

• Súlytalan és erős tartás
  • Alacsony VOC (55%)

Agnessa

2016. augusztus 8.

Átlagos...sajnos....többet reméltem tőle!

Update: Először rossz véleménnyel voltam róla, aztán kiderült, hogy azért, mert nem jól használtam...fontos, hogy jó távolról permetezzük a hajra és ne túl sokat!Így szuper lesz! :))) Nagyon tartóssá teszi a frizurát és szerintem nagyon jó, hogy kifésülhető szépen. Nem hagy maga után maradványokat, és nem is ragad hál'isten!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Átlagos...sajnos....többet reméltem tőle!

Antioxidánsok: Triethyl Citrate