Kevyn Aucoin

Ár:   €19   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: estagnus, Módosítva: 2018. június 27.

Ár:   €19
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

A Kevyn Aucoin szempillagöndörítő egy professzionális, díjnyertes eszköz, melynek használatával a pillák nagyobbnak és tökéletesen íveltnek tűnnek.

shual

2019. augusztus 10.

Ugyan teljesen újonc vagyok sminkelés/szépítkezés témában, de szempilla göndörítőkhöz már volt szerencsém néhányhoz. Ez előtt egy rossmannosat használtam, és mikor ezt kipróbáltam, teljesen elhűltem, hogy mekkora a különbség a két eszköz között. Pedig csak kicsit más az ívük... Nyilván látom, hogy ennek a göndörítőnek precízebb, minőségibb a kialakítása, de nem gondoltam volna, hogy ennyivel jobb lesz használni. Mivel nem csak gyorsabban lehet vele dolgozni, de sokkal szebb is a végeredmény, szerintem nagyon megéri minőségit venni szempilla göndörítőből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

estagnus

2018. június 23.

Az első szempillagöndörítőm, így nincs összehasonlítási alapom, de nagyon meg vagyok elégedve ezzel az eszközzel. Látszik rajta, hogy minőségi termékről van szó, jól illeszkedik a szemformámhoz, a gumi része is jól bírja (van egy pót is a dobozban). Gyorsan lehet vele szép, ívelt, pillákat készíteni, ma már elképzelhetetlen a sminkelés nélküle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.