Kézműves Háziszappan

Ár:   390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Leelan, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

A borsmenta antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatású. Emellett hűsítő, frissítő hatás is érvényesül, így igazi felüdülés a bőrnek.

Lexy96

2016. november 10.

Nagyon klassz kis szappan, napi 1x használom arcmosásra sajnos állandó jelleggel van kisebb nagyobb gyulladás az arcomon, de sokat javított rajta amióta rendszeresen használom. Először furcsa volt hogy nem habzott de mégis érzem hogy tisztít és nem szárítja ki a bőröm az orrom körül őszi és téli időszakban mindig csúnyán hámlik a bőr ezt is orvosolta, teljesen elégedett vagyok vele, szerintem megvan az ideális arcápolási termékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Emolliensek: Elaeis Guineensis Butter, Helianthus Annuus Seed Oil, Hydrogenated Coconut Oil