Kézműves Háziszappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Leelan, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Narancsbőrre is ajánlott! A koffein ugyanis növeli a vérerekkel szegényesen ellátott zsírraktárak anyagcseréjét, így segítheti a zsír lebontását és kiürülését a szervezetből.

Cosza

2018. március 21.

A véleményem a márka minden általam próbált szappanára vonatkozik: ilyen olcsón ennyire jó szappanokhoz máshol még nem jutottam hozzá. Eddig a natúr, a parajdi sós, a kamillás, a körömvirágos és a kávés verziót használtam, mindegyik nagyon jó hatással volt a kombinált bőrömre. Túl nagy különbség szerintem nincs a szappanok hatása között, nekem mindegyik maximálisan bevált!!! Az egyetlen problémám az, hogy nehéz hozzá jutni ezekhez a termékekhez. Eddig két helyen találtam: egy hobbiboltban és egy kis élelmiszerboltban, drogériákban még nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Emolliensek: Elaeis Guineensis Butter, Helianthus Annuus Seed Oil, Hydrogenated Coconut Oil