Kézműves Háziszappan

Ár:   390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Leelan, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

A körömvirág nyugtató, gyulladásgátló, hámosító hatású. Érzékeny bőrűek számára enyhítheti a száraz bőr viszketését és a zsíros bőr faggyútermelését is szabályozhatja.Gyengéden tisztít és ápol valamint hámosít is.

Felhasznalo888

2018. május 27.

Kissé szárított a többi natúr, vegytiszta társaihoz képest de nem vészesen.
Illata finoman natúr, méretre kisebb.
Ami viszont nem tetszik benne, az az, hogy kb. felénél átváltott brutál radírozós üzemmódba.
Nagyobb szemcsék keletkeztek a felszínén ami már kézmosásnál is zavaró volt. Volt hasonló tapasztalatom már más vegytiszta szappannál is, de max 1-2 ilyen szemcsét találtam, nem volt tele az egész felülete vele.
Könnyen elázik, picit puhább szappan.
Én mágneses fali szappantartón tartottam, így a jó szellőzésnek hála kemény maradhatott.
Nem fogom újravenni, pedig olcsó, de azért vannak ennél sokkal jobb szappanok is - akár magyar gyártótól, akár külfölditől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Kissé szárított a többi natúr, vegytiszta társaihoz képest de nem vészesen.
Illata finoman natúr, méretre kisebb.
Könnyen elázik, picit puhább szappan.

Cosza

2018. március 21.

A véleményem a márka minden általam próbált szappanára vonatkozik: ilyen olcsón ennyire jó szappanokhoz máshol még nem jutottam hozzá. Eddig a natúr, a parajdi sós, a kamillás, a körömvirágos és a kávés verziót használtam, mindegyik nagyon jó hatással volt a kombinált bőrömre. Túl nagy különbség szerintem nincs a szappanok hatása között, nekem mindegyik maximálisan bevált!!! Az egyetlen problémám az, hogy nehéz hozzá jutni ezekhez a termékekhez. Eddig két helyen találtam: egy hobbiboltban és egy kis élelmiszerboltban, drogériákban még nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Emolliensek: Elaeis Guineensis Butter, Helianthus Annuus Seed Oil, Hydrogenated Coconut Oil