Kézműves Háziszappan

Ár:   390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Leelan, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Egy igazi gyógyszappan, mely egyesíti magában a szappan és a só gyógyító erejét. Különlegessége a készítése során felhasznált rengeteg ásványi anyagot rejtő parajdi sóban rejlik. Szabályozhatja a bőr faggyútermelését az elhalt felhámot gyengéden eltávolítja és selymes, üde, jól lélegző bőrt hagy maga után. A parajdi só antibakteriális, gyulladáscsökkentő, és elindíthatja a bőr öngyógyító folyamatait.  A sószappanban található tengeri só feltölti a bőrt a nélkülözhetetlen ásványi anyagokkal és nyomelemekkel. A szappanban lévő illóolaj szintén gyulladáscsökkentő, antibakteriális hatású. Frissességet idéző illata a citrom illóolajnak köszönhető.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Cosza

2018. március 21.

A véleményem a márka minden általam próbált szappanára vonatkozik: ilyen olcsón ennyire jó szappanokhoz máshol még nem jutottam hozzá. Eddig a natúr, a parajdi sós, a kamillás, a körömvirágos és a kávés verziót használtam, mindegyik nagyon jó hatással volt a kombinált bőrömre. Túl nagy különbség szerintem nincs a szappanok hatása között, nekem mindegyik maximálisan bevált!!! Az egyetlen problémám az, hogy nehéz hozzá jutni ezekhez a termékekhez. Eddig két helyen találtam: egy hobbiboltban és egy kis élelmiszerboltban, drogériákban még nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Emolliensek: Elaeis Guineensis Butter, Helianthus Annuus Seed Oil, Hydrogenated Coconut Oil