Kiehl's

Ár:   15 500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fytandi, Módosítva: 2020. február 11.

Ár:   15 500 Ft
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

• Nyugtató, nem-komedogén arcolaj a problémás bőrre.
  • 100% -ban természetes eredetű * összetevőkből áll, beleértve a kenderből származó Kannabis Sativa mag olajat és a zöld oregano olajat.
  • Ez a könnyű, nem komedogén arcolaj segít megnyugtatni a stresszes bőr érzetét.
  • Láthatóan csökkenti a bőrpirosságot, és megkönnyebbülést biztosít a bőrnek a kellemetlenségektől.
  • Nyugtatja a stresszes bőr érzését, miközben elősegíti a hidratáció egyensúlyát.
  • A pattanásgátló formula használható a foltosodásra hajlamos és a problémás bőrre.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dorkamasik

2022. február 22.

Mintám volt belőle, ami több használatra is elég volt.
Esti arcápolási rutin utolsó lépéseként csodát tud tenni a pattanásos, irritált bőrrel, illetve nekem a növényes illata is nagyon tetszik.
Alapvetően sima szőlőmagolajjal kenem a pattanásos bőrömet esténként, de ha nagyon eldurvult a helyzet, ezt a koncentrátumot vetettem be helyette, tehát most, hogy kiimádkoztam az utolsó cseppet is a mintából, meg fogom venni a normál kiszerelést. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 22.

Mintám volt belőle, ami több használatra is elég volt.

babolka

2020. március 17.

Minit kaptam belőle. Már egy hete használom reggelente és alig fogyott belőle. Kb 4 cseppet oszlatok el az arcomon, nyakamon. Nagyon gyorsan beissza a bőröm, utána megküldöm még egy adag hidratáló krémmel és így már egész jó. Csökkentette az arcpírt, nem tömíti el a pórusokat, szal szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

Wey1122

2020. február 15.

Vàsàrlàs mellé kaptam ajàndèk mintàt. Erōs gyógynövényes illat,zöld színū olaj.A bōröm szereti semmilyen problémàt nem tapasztaltam.
Ha akciós lesz valószínū megveszem a teljes kiszerelést!
A hideg évszakokba szeretem az esti arcàpolàsi rutinomat olajjal kiegèszítve hasznàlni. Jó szívvel adom a 4 csillagot autàn majd meglàtjuk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Ha akciós lesz valószínū megveszem a teljes kiszerelést!

Antioxidánsok: Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.