Kiehl's

Ár:   7700 és 17 000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   28 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Uglyduck, az összetevőket feltöltötte: Nikolaj, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   7700 és 17 000 Ft
Kiszerelés:   28 ml és 100 ml
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask a piacon egyedülálló termék: éjszakai fészesítő maszk és arcápoló egyben. Ezt a formulát két, a természet erejével ható összetevővel gazdagították, és azonnali feszesítő hatást, valamint reggelre simábbnak tűnő bőrt biztosít. A minden bőrtípus számára alkalmas Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask felvitelkor azonnali feszesítő hatást gyakorol, textúrája pedig kényeztetően bársonyos - így gyorsan és egyszerűen hozzáadható minden arcápolási rutinhoz. Rendszeres használattal a Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask tompítja a finom ráncok megjelenését és fiatalabbnak tűnő arcbőrt biztosít.

Ár: 3000 , Eladó: szyrup
Állapot: ÚJ, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, POSTÁN MARADÓ!!!!!!!!!!!!!!

xxs

2020. január 29.

Uuuh, klassz éjszakai krém, de az árát most látom itt a Krémmánián, kicsit lehűtötte a kedélyem. Termékmintát próbáltam ki. Tömör állagú, mégsem ragacsos krém, jó az illata. Kevés kell belőle, közepesen bőséges mennyiség már morzsolódott (a maszk megnevezést egyáltalán nem tudom hova tenni, de más márka éjszakai krémjén is láttam már). Az 5 gr termékminta elég volt kb 10 alkalomra, kissé nedves bőrre használtam arcmosás után, este. Reggelre tényleg láthatóan szebb bőrképet, kellemes tapintást, megfelelő hidratálást adott már az első használat is.

Aki egyszerű bőrápolási rutinra vágyik, annak szerintem ez alkalmas "egy termék" jelölt lehet éjszakára. Még a végén rábeszélem magam... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Lencseee

2019. augusztus 19.

Jaj, ez valami durvan photoshopolt bort eredmenyez reggelre. Nem ragad, beszivodik teljesen. En bizony, Paula velemenye ellenere, ebbol be fogok szerez egy kis tubust akcios idoszakban, mert ez a mostani ket adagot tartalmazo minta nagy benyomast tett ram...es aztan, ha elhasznalom, biztos, hogy updatelek...nagyon kivancsiva tett😎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Missglamorazzi

2019. március 25.

Elégedett vagyok vele, reggelre teljesen felfrissíti a bőrt. Néha a Midnight recovery olajjal együtt is használom, tuti biztos hatás érdekében. Az illata friss, állaga selymes, és könnyű eloszlatni, szóval jó kis maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

my89nicky

2019. március 16.

A zöld tégelyes maszk mellett ő az aki a napi rutinomban jelen van. Tetszik a texturája, az illata és pihe puha lesz tőle a bőröm. Mivel felváltva használom, így nagyon sokáig elég lesz azt hiszem. Nem bántam meg, hogy megvásároltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

nine

2018. december 22.

Nagyon szuper kis maszk!!
Biztos, hogy a maszkrutinom része marad, mert ha ezzel alszom, reggelre nagyon finom puha, sima és ragyogó lesz a bőröm. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire erős a feszesítő hatása, mert még nincs annyira megfáradva a bőröm, de az biztos, hogy nagyon erősen táplálja, feltölti és puhítja a bőrt. Elméletileg akár heti 5x is lehet használni, én heti 1x-2x használom (vagy ahogy eszembe jut), de nagyon kevés kell belőle, így a 100ml-es kiszerelése szerintem egy életre elegendő. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Nagyon szuper kis maszk!!

Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol

PVP 0 0

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.