Kiehl's

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fruzsicaaa, Módosítva: 2019. május 12.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Óvja a kicserepesedett ajkakat a szél és hideg okozta kiszáradástól.

Ár: 3000 , Eladó: Celine
Állapot: 1x próbált, Helyszín: budapest, fizetés: akárhogyan
Ár: 1800+pk , Eladó: Zdorci
Állapot: Új, Helyszín: Dunaharaszti, fizetés: Fizetés banki utalással. Postán vagy csomagautomatába küldöm. Személyes átvétel Dunaharasztin
PIppa88

2019. november 14.

A carmexet cseréltem le egy mangos változatra :) tetszik az illata és az állaga, viszont sajnos azt kell h megállapítsam, hogy szárítja a számat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

pannamilla

2019. október 24.

Semmivel nem jobb egy Rossmannos vagy Baleas ajakápolónál. Olyan érzés, mintha állandóan le akarna jönni, folyik össze-vissza. Felejtős

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

nellik

2019. március 6.

A mentás változat van meg, az illata szuper. Viszont túlárazott, az ajkaim egyre szárazabbak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

hennniii

2019. január 23.

Túlárazott sz*r, véletlen megnyalom a számat és gusztustalan az íze! Hatása se jó, mintha petróleum zselét kennék fel. Nagyon nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Maknae

2018. december 26.

A teljesen sima, íztelen-szagtalan verzióját szerettem volna megvenni, de sajnos abból nem volt épp az üzletben, ezért egy áfonyásat vettem. Egy problémám van vele: ki és miért tartotta jó ötletnek, hogy szájápolási termékbe parfümöt tegyen? Szörnyű íze van, ami még a torkomat is kaparja. Egyébként maga a kence nagyon jó zsíros-olajos, még sose találkoztam ehhez hasonló textúrával, bejön. A sima verziója, gondolom, 5 csillagos lenne, de ezzel az illatosítottal nem vagyok kibékülve, kb. 3.5 csillagot adnék neki.

** UPDATE **

Használom már egy ideje (kb. egy hónapja), és sajnos egyre szárazabbá és szárazabbá váltak az ajkaim tőle. Talán a parfüm miatt, nem tudom. Elhiszem, hogy a natúr verziója csodálatos, de problémás (szélsőségesen száraz, cserepes, mosolygásra vérezni hajlamos) ajkakra egyáltalán nem ajánlom az illatosított verziókat. Egy barátnőmnek, akinek nincsenek különösebb problémái, bejött, de nekem nagyon nem. Szomorú, mert igencsak drága volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

** UPDATE **

Moncsika73

2018. december 14.

Nagyon sokáig a Carmexet hasznàltam, és csak kíváncsiságból vettem meg ezt az ajak ápolót mangos ízben. Kellemes nem tapad, nem ragacsos, nagyon szép fényt ad a számnak, és szuperül hidratál. Már csakis őt használom, a borsos ára ellenére is nagyon megéri 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

miri84

2018. április 12.

Én a körtés változatot vettem meg, az üzletben nagyon tetszett az illata. Ízre sajnos nem jó, de pont emiatt nem nyalogatom le a számról, ami sajnos előfordul több ajakápolónál is (ez egy nagyon rossz szokásom). Szépen ápol, és tetszik, hogy tubusos, nem kézzel kell felkenni. De az íze miatt levonok egy fél csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Carnageous

2018. február 10.

Nekem a körtés verzió van még, isteni az illata. Nagyon jó az állaga, nagyon fényes és szépen hidratál. A csomagolás csalóka, ugyanis nagyon sokáig elég, tényleg kevés kell belőle. Szerintem megéri, ha tényleg fényes ajakápolót keres az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

ilovebrsk

2017. december 26.

Egy igazi csodaszer! Az ajandekba kapott adventi naptaramban volt, napokig az asztalon hevert, a markat sem ismertem. Iszonyat ki volt repedezve a szam, csunya is volt, fajt is... majd eszembe jutott ez a termek. Nem hittem a szememnek, hogy maximum 2 nap alatt nemcsak teljesen rendbehozta az ajkaimat, de pihe-puha is lett. El vagyok ragadtatva!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Josie

2017. november 22.

Egyszerűen tényleg nagyon jó! Eddg ez a leghatékonyabb számomra. Nagy kiszerelést kapunk nagy összegért, de megéri! Nekem is a sima, klasszikus változat van meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract