Kiehl's

Ár:   19 200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2018. április 25.

Ár:   19 200 Ft
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Koncentrátum a bőröregedés látható jelei ellen, az előző típushoz képest emelt, 12,5%-os C-vitaminnal és hialuronsavval.

10,5% L-Ascorbic Acid és 2% Ascorbyl Glucoside tartalmú.

pont

2020. december 29.

használgattam egy darabig, de valahogy nem sikerült megkedvelni. az állaga fura szilikonos, a szaga szintén fura, mondjuk c vitaminos termékeknél ez nem meglepő. nem igazán éreztem átütő hatását, felkenés után tényleg feltöltötte a bőröm, de azon a fura olajos módon, amit annyira nem szeretek. illetve nem 100%, de elég esélyes, hogy ő okozott néhány pici pattanást. egyszerűen nem nyúlok utána szívesen, szerintem megvan még az 1/3-a, de már az INCI-je miatt sem valószínű, hogy arcra fogom elhasználni.

az ára egy vicc, nem is értem, anno mi vett rá, hogy ennyi pénzt kiadjak rá, amikor negyedennyiért sokkal jobb szérumokat, krémeket kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

BViki22

2020. október 12.

Én imádom ezt a terméket. Jóval az eredeti ár alatt tudtam megvenni, de ha elfogy, tuti veszek belőle teljes áron. A legtöbb krémmel az a bajom, hogy kipattog tőlük az arcom, de ettől sosem. Cserébe viszont hidratál, kellemes puha marad utána, bár kicsit lassan szívja be a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

jomosono

2020. március 6.

Sajnos Én is többet vártam a márkától..Semmiféle világositó hatásról nem tudok beszámolni,érdekes szagú sárgás krém,ami hamar beszívódik ,és fura púderes felületet hagy maga után..El sem használtam a második 5 ml es mintát..Nem győzött meg......
Csak a márka névért a 3 csillag..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 6.

Csak a márka névért a 3 csillag..

domanybeatrix

2020. február 13.

Elhasználtam egy minit belőle, semmi extráról nem tudok beszámolni. Biztos, hogy hosszú távon több hatást tudott volna mutatni, de engem nem győzött meg, hogy a teljes kiszerelésre kiadjak ennyi pénzt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

Sophia00

2019. június 27.

Egy kicsit csalódás volt ez a termék, pedig nagyon megszerettem a Kiehl's márkát. Nekem elég zsíros a bőröm, és ez a ráctalanító valahogy be sem szívódik, még fényesebb lesz tőle az arcbőröm. Hosszútávú hatásáról még nem tudok beszámolni, egyenlőre annyit vettem észre hogy kicsit egységesebb lett a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Sz. Csilla

2019. február 12.

C vitamin egy bizonyos kor után minden nőnek must have dolog. Éjszakára kenem fel néhány este egy héten. Nem okozott semmilyen problémát nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

mirtillmajoros

2019. január 2.

Csodát művel a bőrömmel, kisimítja az egészet, azonnal felszívja, nem nehezíti el, viszont tökéletes, egyenletes felületet ad. imádom! Egyelőre még a mintákon és a kis kiszerelésen élek a borsos ár miatt, de idő kérdése és jön haza a nagy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

lollypoppy

2018. október 20.

Csak egy mintát próbáltam belőle, de pár nap után a homlokom tele lett kis pattanásokkal, szóval a maradékot ki is dobtam. Amúgy egy könnyed állagú, jó illatú termék, amire jól lehet rá rétegezni, szóval szívesen használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

julia1122

2018. május 8.

Csak pár mintám volt belőle, de azt hiszem ennek örülök is. Kellemes C-vitamin koncentrátum, nem csíp felkenéskor, még az illata is kellemes bár elvileg nincs benne parfüm. nagyon szerettem volna szeretni. A foltokat tényleg halványítja, és szebb bőrképet eredményez, azonban nekem okozott 1-1 csúnya gyulladt göböt és azt hiszem a megszaporodó miteszerekért is ez volt a felelős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ascorbyl Glucoside, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Ascorbyl Glucoside

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ph szabályozó segédanyag

Felületi hártya képző anyag.