Kiehl's

Ár:   19 200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2018. április 25.

Ár:   19 200 Ft
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Koncentrátum a bőröregedés látható jelei ellen, az előző típushoz képest emelt, 12,5%-os C-vitaminnal és hialuronsavval.

10,5% L-Ascorbic Acid és 2% Ascorbyl Glucoside tartalmú.

Sophia00

2019. június 27.

Egy kicsit csalódás volt ez a termék, pedig nagyon megszerettem a Kiehl's márkát. Nekem elég zsíros a bőröm, és ez a ráctalanító valahogy be sem szívódik, még fényesebb lesz tőle az arcbőröm. Hosszútávú hatásáról még nem tudok beszámolni, egyenlőre annyit vettem észre hogy kicsit egységesebb lett a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Sz. Csilla

2019. február 12.

C vitamin egy bizonyos kor után minden nőnek must have dolog. Éjszakára kenem fel néhány este egy héten. Nem okozott semmilyen problémát nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

mirtillmajoros

2019. január 2.

Csodát művel a bőrömmel, kisimítja az egészet, azonnal felszívja, nem nehezíti el, viszont tökéletes, egyenletes felületet ad. imádom! Egyelőre még a mintákon és a kis kiszerelésen élek a borsos ár miatt, de idő kérdése és jön haza a nagy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

lollypoppy

2018. október 20.

Csak egy mintát próbáltam belőle, de pár nap után a homlokom tele lett kis pattanásokkal, szóval a maradékot ki is dobtam. Amúgy egy könnyed állagú, jó illatú termék, amire jól lehet rá rétegezni, szóval szívesen használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

julia1122

2018. május 8.

Csak pár mintám volt belőle, de azt hiszem ennek örülök is. Kellemes C-vitamin koncentrátum, nem csíp felkenéskor, még az illata is kellemes bár elvileg nincs benne parfüm. nagyon szerettem volna szeretni. A foltokat tényleg halványítja, és szebb bőrképet eredményez, azonban nekem okozott 1-1 csúnya gyulladt göböt és azt hiszem a megszaporodó miteszerekért is ez volt a felelős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ascorbyl Glucoside, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Ascorbyl Glucoside

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ph szabályozó segédanyag

Felületi hártya képző anyag.