Kiehl's

Ár:   13 700 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Ildee35, az összetevőket feltöltötte: lralik, Módosítva: 2018. június 14.

Ár:   13 700 Ft
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatékony ránccsökkentő kezelés a ragyogóbb, fiatalosabb szemkörnyékért.

• Tiszta C-vitamin 10,5%-os koncentrációjával, mely képes az öregedő bőr megjelenésének javítására
  • Haloxyl tartalommal, amely erősíti, nyugtatja és világosítja a szem környékét, segít megszüntetni a sötét karikákat

bfruzsina

2020. október 27.

Imádom! Több szemkörnyék àpolót is próbáltam màr, de egyikse okozott “csodàt”. Képeken vettem èszre, hogy picit püffedt a szemeim alatt a bőr, na ez a krèm egyből levitte. Nagyon pici kell belőle, úgyhogy sokàig elèg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

pont

2020. április 24.

én is mintát próbáltam csak, engem szerencsére nem csípett, nem irritált.
genetikailag nagy, sötét karikák vannak a szemem alatt, akármennyit alszom, ugyanolyan, sajnos ez a termék sem segített rajta (mondjuk meg is lepődtem volna, ha valami ezeket halványítja). egyébként valamennyire simábbá és puhábbá tette a bőrt, viszont ami nekem nem tetszik benne, hogy nagyon nehéz és testes krém, úgy érzem, hogy megül a szemem alatt, pedig normális mennyiséget használtam. érzem, hogy ott van és nekem ettől nem komfortos. biztos, nem venném meg a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

én is mintát próbáltam csak, engem szerencsére nem csípett, nem irritált.

csillabella

2019. augusztus 20.

Szerencsére csak mintát próbáltam, és nem adtam ki egy zsák pénzt érte. Csípte a szemem alatt a bőrt az első alkalomnál, az előttem szóló is ezt említi, és más oldalakon is erről számolnak be. Második alkalommal ezt már nem tapasztaltam. Viszont mivel pálma olaj van benne, és csípett is, így felejtős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

themrsnero

2018. december 20.

Mintát próbáltam. Égette és csípte a bőröm, le kellett mosnom mert annyira agresszív volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.