Kiko

Ár:   €10   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: iszka, Módosítva: 2016. március 23.

Ár:   €10
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Hajápolók

Napozás utáni tápláló hajregeneráló olaj

iszka

2016. március 7.

Kellemes illat, nem ragad, könnyen kifésülhető, élletteli haj, strandolás után is. Kiszerelése miatt kedvező ár-érték. Hátrány: csak külföldön fellelhető és csak strandszezonban. (Legalábbis nekem máshol/máskor nem sikerült)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 7.