Kiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2015. január 16.

Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Ecsetek

Ferde fejű precíz ecset

Szemhéjpúder vékony felviteléhez (szempillatőnél). Alkalmas szemceruza satírozásához is. Felvihető vele a krémes, vagy zselés szemhéjtus. Vékonysága miatt szemöldökpor, vagy pomádé felvitelére is megfelelő.

Szintetikus szálakból készült.

Asianlover

2018. szeptember 22.

A legtöbb ecsetem Kiko (kivéve a félrevágott, az Pupa), az én nyerőszámaim: 02,11, 53 és 57 nagyon szeretem őket, abszolút elégedett vagyok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

beatrix126

2017. május 26.

Az összes ecsetem a KIKOtól van, nagyon szeretem őket, ezzel is szép vékony vonalat lehet húzni.
Teljesen megérte, mikor vettem, külföldön egyik üzletükben minden ecset 1500-2000 Ft volt, úgyhogy nagyon megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

umpalumpa

2015. január 16.

Évekkel ezelőtt vettem Marionnaud-ban. Csak most jutott eszembe, hogy feltegyem ide. Nagyon szeretem a vékony vonalak húzásához. Ahogy a leírásban is szerepel mindenre jó, ami ott meg van jelölve. Leginkább ceruzavonal elkenéséhez használom alul és felül is.
Az árát a jelenlegi árfolyam alapján lőttem be nagyjából, de sztem 5e-nél többet nem kérnek érte itt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 16.