Kiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2014. május 27.

Lelőhely:   külföld, online

Pirosító és szájfény egyben, könnyen kenhető, puha formulával. Nem zsíros vagy ragad.

6 árnyalatban kapható

killerqueen

2014. október 8.

Nekem is a Waves Hibiscus van de az arcomon nem mukodik csak a szamon :-(
Es igen, tenyleg nehezen nyithato :-)
Furcsa foltokat tudtam csak produkalni az arcomra, lehet azert mert zsirosodo borom van es csak porpirositokat hasznalok. Van egy Kiko stiftes krem pirositom is, az egy fokkal jobb, nem ilyen kremes, de azt meg nehez eldolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

Nekem is a Waves Hibiscus van de az arcomon nem mukodik csak a szamon :-(
Es igen, tenyleg nehezen nyithato :-)

Ljudmilla

2014. szeptember 9.

Olaszországban nyaraltam, így egyértelmű volt, hogy bekukkantok majd egy Kiko üzletbe. 3 euróért vettem meg a Waves Hibiscus árnyalatban, ami egy szép korallos-pinkes árnyalat. A doboz tényleg nehezen nyitható. Hatalmas mennyiség van a tégelyben, könnyen építhető és csodásan kiemeli a lebarnult bőrt. Egész nap tartós. Én nagyon megszerettem, ennyi pénzért nagyon megérte :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Nagy Dóri

2014. augusztus 14.

Limitált kiadás volt, de sikerült megszereznem a 101-es Venus Pink árnyalatot. Nyáron szeretem használni mert tartós, és a meleget is jól bírja. A csomagolását kicsit nehéz kinyitni... :D
+ rengeteg terméket kapunk. Elhasználom, de ha lehetne se venném újra,( talán a színe miatt, de nem is tudom.) Valahogy nem estem hanyatt ettől a terméktől

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.