Kiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: terke29, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

terke29

2013. március 20.

Legújabb szerelmem ez a lakk,a képen a bal szélső rózsaszín,402-es számú holo-csoda!Már egy rétegben is fed,de kettővel az igazi,és annyira gyönyörű-szépséges-hihetetlen-csillogóóósos,hogy lassan két hete nonstop ezzel lakkozok.Alap,holo,fedő a sorrendem,de ha esetleg valakinek bejön a matt holo,akkor ezzel a lakkal két legyet üt egy csapásra,mert fedőlakk nélkül matt a felület,de úgy is nagyon szépséges.Pedig teljesen véletlenül akadt a kezembe,Szütyő-Nettinek vettem lakkot,ez pedig az akciós kosárban csücsült,én pedig egészen beleszerelmesedtem.Hétfőn megyek ki,szerintem betérek a Kiko-ba,és megveszem a másik hármat is.
Itt van róla még több kép:http://nailofthisweek.blogspot.hu/2012/08/swatch-kiko-holographic-nail-lacquer_31.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 20.