Kiko

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dundicat, Módosítva: 2018. június 29.

Ár:   $10
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

2016-os ünnepi limitált kiadás

Matt vagy fényes rúzsból és egy hozzá illő ajakkontúrból álló szett. A rúzs keverhető, kényelmes textúrája rásimul az ajakra, vékony rétegben, tiszta színnel fedve azt. A speciális szirom alakú csúcs pontos alkalmazást tesz lehetővé. A ceruza nagy felbontású, hosszan tartó színt biztosít az ajkak körvonalaként.

12 összeállításban kapható (4 matt és 8 fényes rúzs)

dundicat

2018. június 25.

Ajándékba kaptam ezt a rúzst a barátnőmtől. Nagyon nagyon szeretem! Szép a színe, és tartós is, nem kell egy este ötször felkenni, mert jól bírja a strapát. Én a ceruzát nem szoktam hozzá használni, így arról nem tudok nyilatkozni. Kerestem a Kiko oldalán, mert szerettem volna más színben is megrendelni, de sajnos egyelőre nem találtam. De az tuti, hogy fogok még beszerezni Kiko termékeket, mert nagyon meg vagyok vele elégedve, és ennek a terméknek pl az ára is egész elfogadható, főleg ha azt is figyelembe veszem, hogy két terméket is tartalmaz a csomag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.