Kiko

Ár:   €2.5   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kriszti.B, az összetevőket feltöltötte: beus12, Módosítva: 2016. október 13.

Ár:   €2.5
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiko Körömlakk Nr 296
Ár: 900 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 1-szer próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)
Kiko Körömlakk Viola Microglitter
Ár: 1200 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: új, bontatlan:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

bernadettu

2021. május 14.

479 Pearly Golden Sesame, 385 Pastel Blue, 504 Pearly Glaze Pink, és több pasztel szín van meg belőle.
Az ecsete vékony, rajtam különösebben nem volt tartós, de mindet használtan vettem, két rétegben fed, viszonylag gyorsan szárad, főként a színek miatt szerettem meg.
A Pearly Golden Sesame-ból és a Pastel Blue-ból szeretnék majd egy dupot találni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

eszterszekely

2019. november 17.

Szép színek. Egy rétegben is jól fed, könnyen terül, jó az ecsete, gyorsan szárad, viszonylag sokáig bírja, bár az én körmömön már a 4-5 nap is jónak számít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

alexandra326

2017. április 20.

Tökéletes körömlakk. Gyors száradás, hatalmas színválaszték, profi ecset és az állaga is szuper. Gyakran ki lehet fogni 1 euro/db áron. Jelenleg 14 darabom van, de biztosan fogok még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

csakaaa

2017. március 21.

Kb. egy hete jártam a bécsi kiko-ban, ott még lehetett kapni ezeket a körömlakkokat. Összesen hat lakkom van ebből a fajtából, ezért az árért szerintem nagyon jó lakkot kapunk. Van olyan köztük, amelyeket elég egy rétegben használnom, úgy is kibírnak simán 4 napot kopás nélkül, ha használok fedőlakkot. Szépen terül, tökéletes az ecset, a színek csodásak. Akcióban vétek otthagyni, mert ekkor általában 1,5 euroért lehet kapni. Az egyetlen hátránya, ahogy előttem is írta valaki, hogy itthon nem lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

lolesandro

2017. február 19.

Neten a Kiko honlapján még simán lehet rendelni. Még biztos lesz belőle mert simán kibírja a hetet pedig nem kímélem a kezemet. Szép színek vannak és abszolút megfizethető áron van és nem nehéz összehozni annyi rendelést ,hogy ingyen hozzák ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

BlaireK

2017. január 3.

Nagyon szeretem a KIKO lakkokat. Mi akciósan vettük külföldön 1 euro/db. Hihetetlen milyen sok szín van, és némely színnek halvány csillámos fénye van. Két rétegben nagyon jól fed, nem kopik gyorsan, szerintem nagyon jó minőség, az árát még akkor is nagyon megéri ha nem akciós. Beleszerettem a csillámos fedőlakkokba is, azokkal csak az a problémám hogy nagyon nehéz a csillámokat leszedni. Egyébként hihetetlen szépek. Jó pár ilyen lakkom van azóta a többi más márkás lakkomat el is ajándékoztam. Örülnék ha végre Magyarországra is jönnének.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Joaninha

2016. december 14.

Egy KIKO termékem van, egy csodálatos pink körömlakk. A tartóssága kifogástalan, rajtam ez a lakk bizonyult a legtartósabbnak, simán veri az O.P.I-t, de még az Astort is. A száradással sincs problémám, gyorsabban szárad talán mint az előbb említett lakkok, viszont én szoktam használni minden lakk fölé száradásgyorsító lakkot. 4 réteget szoktam felkenni összesen, 1 réteg alapozó, 2 réteg szín és egy száradást segítő és fixáló lakk. Így gond nélkül kibír 5-6 napot! Számomra maga a tökély, egyedül azt sajnálom, hogy itthon nem lehet beszerezni, pedig még az ára is barátibb, mint az O.P.I-é vagy Astoré.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

JuliannArt

2016. október 23.

Legalább 10 szín megtalálható a szekrényemben, gyorsan szárad tartós és 2 rétegben szuperül fed. Az árához képest egy igazi főnyeremény. A kedvenc lakkom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

balankaa01

2016. szeptember 18.

533 - életem legszebb, legjobb körömlakkja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

533 - életem legszebb, legjobb körömlakkja!

12polip

2016. szeptember 14.

Én is 1 euroért vettem. Tök jó, jól kenhető, hamar szárad, és tartós. Kár, hogy nem vettem többet.:( :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.