Kiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   külföld, online

# 435 Venom Teal
# 436 Strong Chocolate

Liliomrozsa

2016. február 12.

Imádom, igazából az összes KIKO körömlakk a kedvencem! Nagyon szeretem és rengeteget veszek belőlük mindig :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

eszti87

2016. január 7.

Huhúúú, a kedvenc megbotránkoztató lakkom :D van belőle egy kékes-zöldes-lilás hologram-szerű lakkom, meg ez a kék, ami a képen van (bár élőben nem ilyen). 1 vékony rétegben is fed, de 2-vel az igazi. Gyorsan szárad, és nálam tartós is volt. A színe annyira erős, szemkiverős, hogy sokan megjegyzik, hogy "micsoda szín van a körmömön", és hogy ez túl erős, túl sok. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

kiflimorzsa

2015. szeptember 28.

A gothic purple volt meg, de sajnos nem túl tartós ez a lakk meg a szín sem tetszett annyira.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Ancsuh

2014. február 3.

Nekem a Venom Teal nevű árnyalat van meg, amit egy barátnőmtől kaptam. Nagyon gyönyörű zöldes-kékes-lilás szín. 2 rétegben jól fed, de csak 3 napig bírja, ami nekem egy kicsit kevés. Csak ezért az egy csillag levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

eo

2013. november 30.

Fluent Red és Psychedelic Blue árnyalatok vannak meg, amelyek kétségkívül káprázatosan néznek ki. Illik ez a laser elnevezés rájuk. A formula a hagyományos Kiko lakkokhoz hasonló (pont jó), könnyű vele dolgozni, viszonylag gyorsan szárad. A tartósság tekintetében talán egy picit elmarad a várttól, és a sima Kiko lakkoktól, de azért elég jó. A fénye, a csillogása fantasztikus.
Általában azt vettem észre, hogy a márka lakkjai a körmökre kenve is pont ugyanolyan színűek, mint az üvegcsében, a Fluent Rednél viszont nem egészen ez a helyzet. Míg az üvegcsében amolyan "Karácsony színű", meleg, igazi aranylóan csillogó piros, addig körömre kenve inkább bogyósabb árnyalatot vesz fel. Hajszálnyi változás, csak senki ne lepődjön meg. :) Nekem nagyon bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.