Kiko

Ár:   €11.95   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   €11.95
Kiszerelés:   9 x 1 g
Lelőhely:   külföld, online

Szemhéjpúder paletta kilenc matt, szatén és metálfényű nude árnyalattal. A puha, sima textúra könnyen eldolgozható és építhető fedést biztosít.

Kiko Smart Eye & Face palette 03
Ár: 2500 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: új, 1 szer próbált 2 szemszín, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
miomio

2017. május 10.

Nagy csalódás.... Amikor megláttam a limitált kiadású termékek között, felcsillant a szemem, hogy uhhhh, itt lesz ez a 9 színből álló paletta tükörrel, tökéletes lesz utazáshoz és a hőn áhított barack színt is megkaphatom végre vele, egész jó kis összegért. Sajnos nagyot kellett csalódnom, a színek nagyon szárazak és a pigmentáltsággal is nagy bajaim vannak. A felső sorban lévő színek szárazak és nagyon rossz a pigmentáltságuk, a középső sorban lévő színek kb csak szaténos fényt adnak, a legsötétebb bronzosnak van a legerősebb színe a három közül. Talán az alsó sornak van a legjobb pigmentáltsága, azok a színek valamennyire látszódnak legalább. Sajnos előfordul ilyen, hogy az ember nem jó terméket választ a márkától.
Úgy érzem, hogy nem nem fogom használni,nekem nem elég erőteljesek a színek. Ha valaki szeretné kipróbálni, megválok tőle szívesen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.