Kiko

Ár:   €10   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: reginababa10, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   €10
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes, hosszan tartó, matt rúzs, mely intenzív színt és teljes fedést biztosít.

6 árnyalatban kapható

Benedetta88

2020. május 1.

Én is láttam még a Kiko webshopon 3 elég megosztó árnyalatban.
Engem a csomagolása megvett kg-ra, bár ez a márka szinte összes termékére igaz. Ez a mágneses kupak szuper. Nekem 2 színben van meg, az egyik piros, a másik nude. Az állaga valóban krémes, erősen pigmentált. Felkenve tényleg hozza a matt hatást. Hozzáteszem, hogy nem vagyok egy nagy rúzs fogyasztó, matt rúzsok terén pedig ez az első tapasztalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Én is láttam még a Kiko webshopon 3 elég megosztó árnyalatban.

bleauwsy

2020. április 22.

Shiny lip styloban még létezik, csomagolása olyan kék mint a képen. 4 vagy 5 extrém árnyalatban kapható. Nekem pirosban van meg, ami gyönyörű, de sajnos maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 22.

reginababa10

2018. március 3.

Egyszerűen imádom ezt a rúzst! Többször újravásároltam már, felvitel után mondhatni hogy megszárad és ezáltal extra matt hatást nyújt. 01-es barackos nude színben van meg nekem és imádom. Nekem ő a tökéletes rúzs! A csomagolása is tetszik, mágneses kupakja van. Ha van akit érdekelne ilyen rúzs,írjon! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.