Kiko

Ár:   €7.90   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: glamoureverything, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   €7.90
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hipoallergén.

lucintaa

2017. augusztus 23.

A szüleimtől kaptam őt is a Milánói Sephora üzletből. :)
Nem rossz kis fixáló, az nagyon tetszik benne, hogy lehelet könnyű az állaga, hamar szárad, és finom az illata. A hatása sem rossz, de nem fixál jobban, mint egy mezei spray. Nem egy csoda termék, de hétköznapokra tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

A szüleimtől kaptam őt is a Milánói Sephora üzletből. :)

petoandika

2016. október 9.

Nagyon jó! Ritkán használom, de akkor elég tuti. Egy esti bulit kibír a smink úgy, hogy reggelre érek haza. Nyilván csodára nem képes, de szerintem jobb, mintha csak egy sima hajlakkal befújnám az arcom (attól nekem ragacsos lesz az arcom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

kiflimorzsa

2015. szeptember 28.

Hát... igazából ugyanannyit csinál, mintha hajlakkal fújnám le az arcom. Nem rossz termék de szerintem felesleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

linkee

2014. december 21.

Szuper! Elég egy keveset belőle az arcra fújni és extra tartóssá varázsolja a sminket. Az illata pont olyan mint egy hajlakké. Sminkesként több szalagavatós, illetve esküvői sminket fixáltam vele és csak pozitív visszajelzést kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol