Kiko

Ár:   €1   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Petrence, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   €1
Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömlakk utazó méretben, a tökéletes folyékonyságot biztosító textúrával a teljes ecsetkontrollért. A formula összetevői fokozzák a szín ragyogását.

40 árnyalatban kapható

harpec

2019. március 25.

Ha Olaszországban vagyok, mindig veszek Kiko körömlakkot. Az outletekben 1-1.5 Euro, nem csak a mini, hanem a nagyobb kiszerelés is, magnetic effect, mirror effect és bármi, ami éppen trendi. Gyönyörű színek vannak, rengeteg, egy rétegben is jó, de én kettőben kenem, és három hétig hozzá sem nyúlok a lábamon. (Kezem nem lakkozom.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

javi

2017. október 23.

Nagyon tartós, és szép színek vannak a választékban. Én négyet vettem Olaszországban (04 világos rózsaszín, 10 csillogó piros, 33 csillogó sötétzöld, 34 bézs). Ekkora mennyiség nem hiszem, hogy bárkinél is beszáradna. Plusz nagyon aranyos a kis mérete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Petrence

2017. június 16.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, gyönyörű, fényes színe van, tartós, egy hete kentem fel, és egyáltalán nem pattog le. Erőteljes, telt színe van. Külföldön vettem, remélem hamarosan nálunk is forgalmazni kezdik. :) Biztosan veszek majd még belőle pár színt (40 különböző színben kapható, nekem ez a 20-as van)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol