Kiko

Ár:   5300 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: reginababa10, Módosítva: 2021. március 3.

Kiszerelés:
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Ecsetek

Kiváló minőségű, puha sörték. Egyszerű használat. Saját kis tartóval, hogy bármikor magaddal tudd vinni.

Új! Kiko Unexpected Paradise Ecset
Ár: 3000 , Eladó: reginababa10
Állapot: Teljesen új, dobozával együtt adom, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Postán keresztül küldöm

candices

2021. március 1.

A világ legpuhább ecsete amivel eddig találkoztam. Én a porállagú púdert viszem fel vele és nagyon szépen eldolgozza. Külön a kis "táska" hozzá fantasztikus ötlet és kb 1500 ft-ért lehet akcióban megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.