Kimora Lee Simmons

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. október 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: szilva, narancsvirág, liliom, osmanthus, kókusztej, ibolya, méz, vanília, pacsuli, ámbra

Judiit

2014. augusztus 21.

Ígéretes összetevők, mégsem lett az én illatom. Ha valamihez hasonlítanom kellene, akkor Britney Spears valamelyik illatára hasonlít. Talán a Fantasy-re, de annál markánsabb , nem annyira cukormázas.
Egy 50 ml-s eladó belőle. 3 fújás hiányzik csak belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Egy 50 ml-s eladó belőle. 3 fújás hiányzik csak belőle.