Kimora Lee Simmons

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. október 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális-vanília

Fejjegy: pezsgő

Szívjegyek: orgona, liliom, orchidea

Alapjegyek: pacsuli, karamella, vanilia, vetiver

gerbaud

2013. január 14.

Fel kell pontozzam, és újrafogalmaznom a véleményemet. Úgy látszik, neki is jobban fekszik a téli hideg, mint a nyár vagy az őszidő.
Kellemes pezsgős, a vetiver üdítő pikantériájával játszó kellemesen virágos (főleg az orchideát érzem ki) lágy vaníliás és karamellás alapokon nyugvó kis kreáció ez. A magam részéről egy kicsivel több vaníliát is elbírnék ennél képzelni, na meg talán egy csöpp füstöt, de ez már tényleg egyéni ízlés kérdése. Mindemellett nem rossz kis parfüm ez, a tartósságáról még mindig csak pozitívan tudok nyilatkozni, rajtam nagyon hosszan illatozik, a csomagolás pedig továbbra is gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 14.