Kimora Lee Simmons

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. október 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Csábító és szenvedélyes illatjegyek kombinációja, a független és kalandvágyó nők illata.

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: passiógyümölcs, barackvirág, mandarin

Szívjegyek: jázmin, frangipani, orchidea

Alapjegyek: szantálfa, vanília

gerbaud

2014. június 30.

Valóban kellemes mandarinos-vaníliás illat, melyben még a sárgabarack virágát érzem dominánsnak egy kevés szantállal. Kimondottan bájos, édeskés és szépséges, tartós. Hozzám sajnos nem illik, de bízom benne, hogy szerető társra talál majd a saját példányom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

bellehercegno

2014. február 21.

Kifújáskor kissé szintetikus,de ez hamar eltűnik szerencsére.Én kellemes narancsos-vaníliás illatnak érzem,nem mézédes - sütis,pont jó és nagyon nőcis,tartós parfüm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 21.