Kimora Lee Simmons

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2014. október 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: ciprus-virágos

Illatjegyek: vanília, rózsa, ibolya, pacsuli, citrusok, bergamot, bőr, labdanum

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

gerbaud

2012. november 4.

Mint írtam korábban, a sorozat Golden Goddess tagjával egyáltalán nem tudok azonosulni, de ezzel a kis feketével már határozottan megtaláltuk a közös hangot.
Ő is lineáris és meglehetősen nehezen kivehetőek a jegyek, annyira komplex az összhatás. Mintha egy kis bőrt és egy halom fát, aminek a tövében megbújik egy-két pinduri ibolya meg pár szál rózsa nyakon öntöttek volna rengeteg sok aranyló mézzel.
Határozottan csábító, úgy érzem magam benne, mintha egy szál fekete csupa csipke melltartóban, tangában és tűsarkúban flangálnék. Ennek megfelelően egyedül sétálni benne az utcán kicsit félelmetes dolognak tűnik, mert hátha más is így érzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.