Kiss My Face

Ár:   $13-17   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   88 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2019. április 26.

Ár:   $13-17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Figyelemre méltóan a hatékony, vegyszermentes fényvédő, amely Hydresia oleosomes-szal dúsított - ez a természet hidratálója, melyet sáfrányos szeklicéből nyernek ki. Ideális az érzékeny bőrűeknek és a gyerekeknek is.

• Természetes ásványi formula
  • Színtelenre szárad
  • Hydresia technológiával az ultrahidratálásért
  • Vízállót (40 percig)
  • Parabénmentes
  • Nem nanós
  • Mesterséges színező- és illatanyag nélküli
  • Állati össztevők- és állatkísérletmentes

Az INCI az aktív össztevők felsorolásával kezdődik: Titanium Dioxide 6%, Zinc Oxide 10%

szasszka

2015. június 30.

Olyan fizikai fényvédőt kerestem, ami cruelty free, bátran kenhetem az arcomra, alkohol- és illatanyagmentes és megfizethető. Hihetetlen, hogy ez létezik, de hála Wishes cikkének, megtaláltam. :) Körülbelül egy hete használom és eddig nagyon bevált. A kémiai fényvédők nagyon csípték a szemem, illetve annyira könnyen pirosodik a bőröm, hogy inkább úgy döntöttem, csak fizikai fényvédőt fogok használni. Picit több idő felkenni, mint egy kémiait, a fehér szín miatt, de ha alaposan elkeni az ember és vár egy picit, akkor eléggé eltűnik a fehér szín, bár azért picit sápadtabb vagyok vele, de én rásminkelek mindig. Alapozót nem használok, csak egy nagyon jó Physician formula púdert. Az én bőrömre, ami a T zónában zsíros, de két oldalt elég száraz, tökéletes a hidratáló hatása. Szóval az a lényeg, hogy imádom. :)

Update: Továbbra is nagyon szeretem, két tubussal rendeltem, így egy mindig a táskámban van, ha napközben be kéne kennem a kezem/lábam újra. Továbbra is púderrel használom az arcomon és így nincs gond az enyhe fehéres réteggel. Pattanásokat sem okozott és nem zsírosította a bőrömet. Remélem kapható lesz még, mert egyszerűen nem igaz, hogy végre van egy minden szempontból tökéletes fényvédőm és pár héttel később meg már nem lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Mara

2015. május 14.

Nekem nagyon nehezen kezdődött vele a kapcsolatom, mert azt hittem, hogy allergiás vagyok a titánium-dioxidra. Már akkor is szupernek éreztem, de később, ősszel-télen kezdtem el napi szinten ezt használni. Nagyon szeretem, száraz érzetű, nem csípi a szemem, kellemesen hidratál és jól véd. Szerintem ősszel újraveszem, ha nem találok addig jobbat. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology