KKW Beauty

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: candy28, Módosítva: 2019. május 30.

Ár:   $18
Lelőhely:   online külföldről

Intenzív, fekete szempillaspirál, amely dúsabb és vastagabb szempillákat eredményez. A rendkívül krémes és tartós formula tökéletes végeredményt biztosít.

candy28

2019. augusztus 2.

Imádom ezt a szempillaspirált! Letaszította a többi spirálomat a trónról. Szép élénk fekete és brutális pillákat csinál. Nem maszatolódik, nem ragad tőle össze a szempillám pislogáskor. Igényes, letisztult csomagolása van. Akciósan sikerült beszereznem elkerülve így a vámot. Ha elfogy, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.