Klairs

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ljudmilla, Módosítva: 2015. április 20.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Könnyen lemosható.
  • Mélyen tisztítja a pórusokat, hatékonyan eltávolatja a sminket.
  • Olyan természetes növényi olajakat tartalmaz, melyek szabályozzák a bőr faggyútermelést, valamit antioxidánsban és vitamonokban is gazdagok.

Amadea

2019. február 21.

Három mintát próbáltam belőle, amelyek több alkalomra elegendőek voltak, de az utolsó tasaknál már vártam, hogy kipréseljem belőle a maradékot. Örülök, hogy nem rögtön a teljes kiszereléssel indítottam - imádom az olajos lemosókat, de ez valósággal rátapadt az arcomra és már cicamosdást rendeztem, de nem_jött_le. Oké, úgyis double cleansinget alkalmazok már jó ideje, és a géles lemosóval már el lehet távolítani, de ez engem nagyon zavar, egyik korábbi olajos lemosómmal se kellett ennyire kínlódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

vörösáfonya

2019. január 30.

Az eddig próbált olajos arclemosókkal ellentétben, ez a lemosó egy elég kellemetlen olajos réteget hagy a bőrömön (és a szememen), pedig nem szeretem a csikorgóan tiszta érzést, de ez még nekem is sok volt. Nem is tudtam rávenni magam, hogy elhasználjam az egész tubust. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Myrtle

2019. január 14.

Könnyű állagú, viszonylag könnyen lemosható, és jól is tisztít, viszont van egy kis illata, ami nem zavaró ugyan, de minek a parfüm egy olajos lemosóba. A sminket nagyrészt eltávolítja, a szempillaspirállal viszont nem tud teljesen elbánni. A szemem kevésbé irritálta, mint a legtöbb lemosó, de eltelt pár perc, mire elmúlt a "homály". Annak lehet jó, aki nem extra érzékeny. Ár-érték arányban egyáltalán nem jó sajnos, ennyiért 300 ml-t adnak a kedvenc mindenmentes koreai olajos lemosómból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

HunglerR

2018. július 27.

Szerencsére csak mintám van belőle. Alig lehetett lemosni, borzalmas olajos réteget hagyott maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

i.napcsi

2018. május 25.

Nagyon kellemes,könnyű,folyékony állagú,könnyen lemosható,kedvelem!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

Nagyon kellemes,könnyű,folyékony állagú,könnyen lemosható,kedvelem!!

adel.fiore

2018. március 16.

Termékmintát kaptam, és kétlépcsős lemosás első lépéseként használtam. Nekem baromi nehéz volt normális lemosót találnom, mert elég érzékeny a bőröm, és szárazságra hajlamos, eddig csak a PC Skin Recovery-s nagyon száraz bőrre való krémes lemosója volt az, ami szépen levitt mindent, mégsem készítette ki a bőröm. De ezzel az olajos lemosóval még jobb lett! Először nagyon fura volt, hogy ilyen olajos cuccot kenek a bőrömre, de aztán az olajat lemostam a PC-ssel, és még puhább, simább lett tőle a bőröm! Úgyhyogy megrendelem wishtrendről, mert nagyon hálás érte a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Kaboo

2018. január 25.

Oh.., hát ezt nem is értem. Nem vártam csodát, nade... ezt sem. Apró piros pöttyök jelentek meg közvetlen lemosás után. Csípte a szemem. Habzó arclemosó is csak másodszorra szedte le.
Állag: folyekony (rendben van normál olajos lemoso)
Hatás: nem szedte le sem az alapozót sem a spirált (nem vízálló) csak maszatolt és minden ott maradt
Nyugtatas, hidratalas: piros pottyoket eredményezett
Nekem nagyon nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Állag: folyekony (rendben van normál olajos lemoso)
Nyugtatas, hidratalas: piros pottyoket eredményezett
Nekem nagyon nem.

im

2017. október 17.

A double cleansing az első óvatos próbálkozások után kilóra megvett, nem győzöm eleget hangsúlyozni, mennyire kíméletes, ugyanakkor alapos módja ez az arctisztításnak, amely valóban szemmel látható különbséget hoz a bőröm állapotában: nyugodtabb összképet, tisztább, kisebb pórusokat.

Pozitívumok:
- Biztonságosan utaztatható csomagolás – örülök a pumpa alatti kis pöcöknek is.
- Kellemes állag – folyékony, de nem szökik el a tenyeremből. A bőrömön is jó érzés, nem "fullasztó".
- Finom illat – igen, ott a parfüm az összetevőlistán. Gondot eddig nem okozott, nekem valószínűleg nem is fog, mert nem érzékeny erre a bőröm. Hogy valami konkrétabbat is írjak: édes, picit növényes, számomra meghatározhatatlanul finom.
- Takarékos adagolás – két-három pumpálásnyival már az egész arcom be tudom borítani. Alaposan átmasszírozom az arcom, míg szinte teljesen beissza a bőröm az olajat, majd langyos vízzel leöblítem, és jöhet a második lemosó. Érdekes módon az szerepel a csomagoláson, hogy ne kendővel távolítsuk el az olajat, csak öblítsük le. Még nem jöttem rá, mi az oka ennek az ajánlásnak. Egyébként én vízzel nem tudom maradéktalanul leszedni az olajat, de ezt nem tekintem hibának. Mi dolga lenne akkor a második lemosónak?
- Nem hordok vakolatnyi sminket, tehát én ezzel a Klairs olajjal szépen meg tudom tisztítani az arcom a fényvédőtől és a sminktől. És akkor jöhet a szokásos kifogás.

Negatívum:
- A makacsabb szempillaspirált micellás vizes előáztatás után is csak nehézkesen lehet ezzel az olajjal eltávolítani.

Összességében:
Teljesen elégedett vagyok a Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oillal. Jó élmény használni, esztétikus a külseje (persze közel sem annyira, mint a Heimish-nek), semmilyen problémát nem okozott. Jó szívvel tudom ajánlani. (Az csak részben tartozik ide, hogy vagy ultrakönnyen lemosható szempillaspirált kellene keresnem a jövőben, vagy pedig a lemosását kellene megreformálnom.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Pozitívumok:
- Biztonságosan utaztatható csomagolás – örülök a pumpa alatti kis pöcöknek is.

Negatívum:

Összességében:

kozmetikumboltkoros

2017. szeptember 27.

Szépen leviszi a sminket! Én azt szeretem benne, hogy a legtöbb lemosóval ellentétben nem szárítja ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Donna

2017. szeptember 6.

Azt hiszem eddig helytelenül használtam, azért okozott pattanást. Valahol olvastam, hogy olajat nem szabad száraz bőrre kenni. Egy vattamacsot benedvesítek, arra teszek az olajból, jól áttörölgetem vele az arcomat, szememet, és gyönyörűen leszedi az alapozót, szempillaspirált. Utána gèles lemosót használok ( Balea med sensitiv) ami lemossa az olajat és a még ottmaradt sminkmaradványokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate