Klairs

Ár:   $19   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. május 2.

Ár:   $19
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Mélyentisztító, hidratáló arcradír. Fekete cukor tartalma eltávolítja az elhalt hámsejteket, megtisztítja a bőrt, csökkenti a mitesszerek számát, és felszívja a felesleges olajat, közben shea vajjal hidratálja a száraz bőrt.

Környezet barát termék, nem tesztelték állatokon, alkohol, paraben és mesterséges színezék mentes.

RekaLmby

2021. február 4.

Már a 3. tégelyt használom belőle, kimondható, hogy az egyik kedvenc radírom. A kémiai hámlasztásnak nem vagyok nagy rajongója, így nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a termékre.
Nagyon sűrű, barnás állagú, én egy kevés vízzel mindig felhigítom, hogy ne karcolja az arcomat. Nagy előnye, hogy tetszőleges erősségűre higítható, néhány csepp langyos víztől elkezdenek olvadni a cukordarabkák, így egészen finommá is varázsolható. Használat után nagyon finom és pihepuha lesz az arcbőröm, engem egyáltalán nem szárított.
Heti 2-3x használva hónapokig, de talán fél évig is elégendó mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Heti 2-3x használva hónapokig, de talán fél évig is elégendó mennyiség.

Funnyface

2016. április 18.

Legalább három termékmintát elhasználtam belőle, de biztosan megveszem majd a teljes kiszerelést is. Mindegyik minta 4-5 használatra elegendő volt. Mindig arctisztító olajjal hígítottam fel, mert érzékeny a bőröm. Egyáltalán nem karcolta, vagy irritálta a bőrömet.
Tulajdonságai: sötétbarna színű, egészen magas a cukor/radír tartalma, enyhén ragadós. Termékminta csomagolásból nehezen nyerhető ki, kevésbbé folyékony állagú, inkább szilárd. Emiatt javasolják, hogy egy-két csepp vízzel, vagy arctisztító olajjal elkeverjük. Illata cukros-gyantás.
Előnye: bőrön eloszlatható, a cukor el is kezd felolvadni, még az arctisztító olajban is, így nem karcolta a bőrömet. Hasonló érzés volt, mint a műanyag golyócskás arcradíroknál, a cukor szemek egészen golyóformájúak. Nem irritálta a bőrömet, nem pirult ki tőle,nem húzódott lemosása után a bőröm. Ugyan ragadós egy kicsit, de nagyon könnyen lemosható.
Hátránya: talán gyorsan elolvadnak a cukorgolyócskák. Igaz, én minden alkalommal keveset használtam belőle. Illata, állaga megszokás kérdése.
Ragyogóvá varázsolta bőrömet, leszedte a mitesszerek fekete tetejét, száraz foltokat is csökkentette. Elhasználom a jelenlegi arcradíromat, és biztosan megrendelem a teljes méretű terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate